1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Samsung Galaxy Buds Uygun Fiyatla A101’e Geliyor!

Samsung Galaxy Buds Uygun Fiyatla A101’e Geliyor!

galaxy-buds

Geçtiğimiz haftalardan beri elektronik ürünlerin indirimiyle gündeme gelen A101, bu defa da yepyeni bir üründe indirim yapmaya hazırlanıyor. Çıkış yaptığı esnadan beri kablosuz kulaklık piyasasını kasıp kavuran Samsung Galaxy Buds, çok uygun indirimli fiyatıyla A101 şubelerine geliyor. Halihazırda yeni kampanyanın ortaya çıkmasıyla beraber, sizin için son detayları da gözden geçirdik. Bakalım kampanya ne zaman başlayacak, ürün kaç liraya satılacak?

Samsung Galaxy Buds A101 Kervanına Katılıyor

Geçtiğimiz haftalarda da çeşitli kablosuz kulaklık ve teknolojik ürünlerde indirim sağlayan A101, bu defa da Samsung ürünlerini kervana katmaya hazırlanıyor. Galaxy Buds kablosuz kulaklığı 2 Temmuz tarihinden itibaren şubelerinde indirimli satacak olan market zinciri, ilerleyen zamanlarda da kampanyalarına devam edecek gibi görünüyor.

Bünyesinde AKG imzasını barındıran ve çift mikrofonlu özelliğiyle piyasaya çıkan Galaxy Buds kablosuz kulaklık, hem iç ortamda hem de dış ortamda mikrofon barındırıyor. Bu sayede karşıya gidebilecek tüm sesler sorunsuz bir şekilde net ulaşıyor. Bluetooth 5.0 bağlantı gücüne ev sahipliği yapan kulaklığın batarya gücü de 58 mAh. Ayrıca kulaklığı şarj edebileceğiniz kutunun barındırdığı güç de 252 mAh seviyelerinde.

Tam dolu haliyle yaklaşık 6 saat boyunca aktif kullanım sunan kulaklığın, 15 dakikalık şarjla da yaklaşık 1 saat kullanım ömrü oluyor.

Galaxy Buds A101 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Galaxy ailesinin bir parçası olan Buds kablosuz kulaklık Galaxy S10, Note 10 ve S20 modelleriyle kablosuz şarj olurken, kulaklığın normal piyasa fiyatı ise 699 TL. Özelliklerine nazaran yine de epey uygun fiyata alıcısını bekleyen cihazın A101 fiyatı ise 499 TL olacak. Aynı zamanda kampanya 2 Temmuz tarihinde başlayacak ve satışlar aktif olarak devam edecek. Eğer uzun ömürlü ve gövdesi rahat bir kablosuz kulaklık arıyorsanız, A101 kampanyasından faydalanmanızı öneriyor. İlerleyen zamanlarda yeni kampanya haberleri geldikçe de sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap