1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Samsung Galaxy Buds Live İle Bütün Projesini İfşa Etti!

Samsung Galaxy Buds Live İle Bütün Projesini İfşa Etti!

2020-07-10_14-38-29

Samsung Galaxy Buds olarak çıkacak olan yeni kablosuz kulaklık hakkında bazı bilgiler açığa çıktı. Evan Blass tarafından yapılan açıklamalarda Samsung için yeni kalbosuz kulaklıran yolda olduğu bilgisi verildi. Bu bilgiye göre mistik bronz, siyah ve beyaz renklerde sunulacağı bilinen pek çok ürüne ulaşabiliyor ve ön plana çıkarabiliyorsunuz.

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung bu sefer de yeni bir ürünle karşımıza çıkıyor. Kulaklık modeli olarak ön plana çıkarılan seçimler adına tek bir tıklama işinizi görecektir. Zaman kaybetmeyin ve ihtiyaçlarınıza dair sunulan bu kulaklıklara göz atın. Ağustos ayında çıkması planlanan Galaxy Note 20 ile ilgili olarak yeni bir tanıtım yapacak olan Samsung, bu cihazla birlikte yeni bir ürün daha sunmak istiyor. O da Galaxy Buds olarak karşımıza çıkacak türden.

Samsung Galaxy Buds Live yeni modeli ile çok iddialı!

Renk olarak mistik bronz tasarımı ile sunulan bu ürün için söyleyecek çok fazla şey var. Hem kalite bazlı, hem de içerik bazlı olarak organize edilen her bir seçeneği kendinize göre kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Mistik bronz rengiyle ortaya çıkarılan bu ürün özel bir kaplama detayı ile karşımıza çıkıyor.

Daha rahat, daha estetik ve dengeli bir çalışma ile kendinizle ilgili bütün seçenekleri kullanabilir ve ortaya çıkarmaya devam edebilirsiniz. Mistik bronz olarak karşımıza çıkarılan bu tasarımlar için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Aşama aşama büyüyen, yenilenen ve fırsat bazlı olarak organize edilen yeni nesil kulaklıklar için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır.

Mat kaplama ile karşımıza çıkan bu ürün için parlak kaplamaların da olduğunu söyleyelim. Beyaz, siyah renklerle de ön plana çıkarılan bu ürün, teknik özellikleriyle de çok ilgi çekiyor.

Profesyonel ve hızlı bir çalışma ile bu ürünün en güçlü haline kendiniz için özel bir yapıyla ulaşabilir ve kolaylıkla takip edebilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve hemen güçlü seçeneklerle bütün ürünleri ön plana çıkarmaya başlayın.

Batarya kapasitesi ile ilgili olarak sizin için değişen ve yenilenen bütün seçenekleri tek bir yapıya dair kullanabilirsiniz. Bir aydan daha kısa süre içerisinde ortaya çıkacak olan bu çalışmalar için zaman kaybetmeyin ve sizler de site içerisindeki fırsatları takip etmeye başlayın.

Yorum Yap

Yorum Yap