1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Samsung, 6.000 mAh Bataryalı Bir Telefon Geliştiriyor

Samsung, 6.000 mAh Bataryalı Bir Telefon Geliştiriyor

Samsung-6000 MaH-Bataryalı-Bir-Telefon-Geliştiriyor

Samsung 6000 MaH Bataryalı Bir Telefon Geliştiriyor

Güney Kore devi Samsung, Galaxy M serisine ait olduğu düşünülen bir telefon geliştiriyor. Bu telefonun 6.000 mAh batarya özelliğine sahip olduğu düşünülüyor. İnternet üzerinde Samsung’un 6.000 mAh’lik bataryaya sahip olan yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığına dair birçok kanıt belirdi. Bu iddianın ortaya sürülmesine sebep olan şey ise bir reklam görseli oldu. Fotoğrafta büyük puntolarla ‘6000’ yazıyor ve #GoMonster etiketi yer alıyor. Etiketteki ‘M’ harfi ise farklı renkte.

Bu reklam görselinin gerçek olduğunu varsayarsak, bu görselin Galaxy M serisinden bir cihaza ait olan özelliği temsil ettiğini söylemek yanlış olmaz. Hatta hali hazırda yolda yeni Galaxy M20 ve Galaxy M30 serisi telefonların çıkacağı söylentisi de bulununca bu teori kulağa mantıksız gelmiyor. 6.000 mAh bataryaya sahip bir cihaz, geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı ve her ne kadar bu cihazın Galaxy M20s olduğu sanılsa da o zamandan beri cihazın varlığına dair bir kanıt bulunamadı. Bu M20s’in gerçek olmadığı anlamına gelmiyor ancak M30s’lerin daha olası olduğu düşüncesini güçlendiriyor. Bu yüzden de pek çok kişinin marka ile ilgili patlama sıkıntısı yaşaması merak konusu.

Samsung

Samsung ve Patlama Sorunu

Malumunuz daha önce Note 5 ile ilgili olarak bataryalarda patlama sorunları yaşanmış ve marka telefonları geri çağırmıştı. Sonra tamir edip tekrar yeni model cihaz yollamıştı insanlara. Bu duruma dair olarak oldukça önemli bir ölçüde ön plana çıkarılan her yeni cihaz ve model adına, markanın önemli ölçüde bilgi topladığı, onarım yaptığı ve batarya konusunda kendini güçlendirdiği büyük önem arz ediyor diyebiliriz. Güçlü bir çalışma seçimi sunan Samsung, bakalım bu iddiası ile neler sağlayacak.

Yorum Yap

Yorum Yap