1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. SAHA EXPO 2020  Ertelendi!

SAHA EXPO 2020  Ertelendi!

SAHA EXPO 2020 Ertelendi!

Corona Virüs Salgını tüm dünyayı etkisi altına almayı başarmış bir virüstür. Türkiye de de yaklaşık 2 aydır görülen Corona Virüsü sonunda kontrol altına alındı. Her ne kadar kontrol altına alınsa da tüm fuarların ve yarışmaların tarihi ertelendi. Ertelenenler arasına SAHA EXPO 2020  de eklendi. SAHA EXPO 2020 Ertelendi! 

Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı normalde 25 ile 28 Mart 2020 tarihi arasında yapılması gerekiyordu. Koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında fuar ertelendi. İstanbul Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneğinin başkanlık ettiği ve ilki 2018 yılında gerçekleştirilen SAHA EXPO nun ikincisi bu yıl düzenlenecekti. SAHA EXPO 2020 Ertelendi! 

SAHA EXPO 2020 Ertelendi! Ne Zaman Yapılacak?

SAHA EXPO 2020 , Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarının ikincissi olan Saha Expo 2020 4 Kasım ile 7 Kasım 2020 tarihlerine ertelendi. Ertelenme haberi SAHA EXPO’nun resmi sitesinde yayınlanmıştı. Bu fuarın 2 yılda bir yapılması kararlaştırılmıştı. Savunma, havacılık, denizcilik ve uzay sanayisine yönelik üretim yapan, ana platform üreticilerinin, tedarikçilerin bir araya geldiği platform da yerli üretim potansiyeli de sergilenecek. Aynı zamanda milli teknoloji hamlesine katkı sağlayacak ve iş birlikleri gerçekleştirilecektir.

Ne Zaman Yapılacak?

Türkiye’nin hemen her bölgesinden ziyaretçiler alacak ve Dünyanın farklı ülkelerinden gelecek sektör profesyonellerine İstanbul Fuar Merkezi ev sahipliği yapacaktır. SAHA EXPO fuarında Türkiye’nin de savunma, havacılık, denizcilik ve uzay endüstrisinde gelişimi ve tanınması sağlanacaktır.

Önerilen Yazı
Teknolojinin Kadın Liderleri Yarışması Başlıyor!

SAHA EXPO 2020  Kimler Katılacak?

TSK üyelerinden tutun da farklı ülkelerde bulunan ordu mensupları, ulusal ve uluslararası alım heyetleri, firma temsilcileri, akademisyenler ve öğrenciler katılacaklardır. SAHA EXPO 2020  Türkiye ekonomisine katkı sağlamak adına zemin hazırlanacak ve girişimcileri bir arada buluşturacaktır. İstanbul Fuar Merkezinde 4 Kasım ile 7 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan SAHA EXPO ye Türkiye den ve dünyadadan gelen katılımcıların yaptıkları çalışmaların sergilenebileceği bir vitrin haline gelmiştir. Türkiye’nin yüksek teknoloji gerektiren Milli Teknoloji Hamlesi bünyesinde de SAHA EXPO 2020’ya sanayicilerin de katılması beklenmekte.

Kimler Katılacak

SAHA EXPO 2020 kendini geliştirmek, adından söz ettirmek isteyen teknoloji devlerinin katılacağı ve bilgi sahibi olacağı bir fuar olacağı kesin. Sizin de SAHA EXPO 2020 ile ilgili söylemek istedikleriniz varsa yorum kısmından bize ulaşarak belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap