1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Ronaldo Rekorlara Doymuyor! Instagram’da 250 Milyon Takipçi

Ronaldo Rekorlara Doymuyor! Instagram’da 250 Milyon Takipçi

Ronaldo Rekorlara Doymuyor! Instagram’da 250 Milyon Takipçi

Instagram’da en çok takipçisi olan hesapların arasında zirvedeki yerini koruyan Ronaldo, gün geçtikçe takipçi sayısını arttırmaya devam ediyor. Dünyaca tanınan başarılı futbolcunun hayran kitlesi birçok ülkenin nüfusundan fazla diyebiliriz. Instagram hesabı Ronaldo’nun büyük bir gelir kaynağı haline geldi. Reklam anlaşmaları, yaptığı paylaşım başına aldığı ücretler ve sponsorlarıyla birlikte yaklaşık 50 milyon dolar kazanç elde edebiliyor.

Juventus ile yıllık 35 milyon dolar anlaşma sağlayan başarılı futbolcu Ronaldo, Instagram’dan daha fazlasını kazanıyor. Cristiano Ronaldo’nun sadece Instagram’dan elde ettiği gelir yaklaşık olarak yıllık 50 milyon dolar.

En Büyük Rakibi Selena Gomez

Ronaldo Rekorlara Doymuyor! Instagram'da 250 Milyon Takipçi

En çok takip edilen Instagram sayfası ünvanını elinde bulunduran Ronaldo’nun artık 250 milyon takipçisi var. Başarılı oyuncu asıl mesleği olduğu futbolda kırdığı rekorlar yetmezmiş gibi bir de Instagram’da rekor kırıyor. Ronaldo’nun 250 milyon takipçili Instagram rekorunu kırmaya en yakın kişi Selena Gomez’in 200 milyon takipçisi bulunuyor.

Benzer Yazılar
En Fazla Takip Edilen Instagram Hesapları (İlk 50)

Ronaldo Kimdir?

Bilmeyenler için, Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro GOIH ComM Portekizli millî futbolcu. Serie A takımlarından Juventus’ta forma giymektedir. Portekiz millî futbol takımı’nın kaptanıdır. Sol Kanat ve santrafor mevkilerinde oynamaktadır.

Ronaldo Rekorlara Doymuyor! Instagram'da 250 Milyon Takipçi

 

Selena Gomez Kimdir

Selena Marie Gomez, Amerikalı oyuncu, şarkıcı. En iyi bilinen rolü Emmy ödüllü Waverly Büyücüleri adlı Disney Channel dizisindeki Alex Russo karakteridir. Sonradan Selena, Another Cinderella Story, Waverly Büyücüleri: Film ve Prenses Koruma Programı gibi filmlerde de rol aldı.

selena gomez

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 4 ay önce

    90 doğumluyum hatırladığım en efsane isim şu yaşıma kadar her ne kadar David Beckham desem de, Cr.Ronaldo hakikaten hem magazinsel, hem de yardımseverlik anlamında bir numara oldu artık.

  2. 4 ay önce

    bence hak etmese millet bu kadar sevip ilgiyle takip etmez diye düşünüyorum

  3. ikisinide çok severim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir