1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Restoranlarda Dijitalleşme Başladı – Orwi Uygulaması Yayında

Restoranlarda Dijitalleşme Başladı – Orwi Uygulaması Yayında

orwi-2

Bildiğiniz üzere son dönemlerde yaşanan koronavirüs tedbirleri kapsamında dijitalleşmeye bir hayli önem veriliyor. Dijital ortamların ve özellikle evden çalışmanın vurgusu yapılırken, dijitalleşme süreci artık restoran sektörüne de yöneldi. Yeni ortaya çıkan restoran uygulamasıyla beraber artık hem sosyal medyaya dikkat ediliyor, hem garsonlar yorulmuyor hem de ödemeler dijital ortamdan yapılabiliyor. Önümüzdeki günlerde çok konuşulacak Orwi uygulaması bakalım bizlere neler katacak?

Orwi Uygulaması Nedir?

Orwi uygulaması, restoran ve yemek içme sektörünü hedef alan yeni bir yazılımdır. Artık restoranların daha düzenli ve kolay işletilebilmesi için ortaya çıkan uygulamayla beraber müşteriler de bir hayli rahat edecek. Uygulamayı telefonlarına indiren her müşteri, gittiği her restoranda kolaylıkla uygulama üzerinden sipariş verebilecek, yenilen ve içilenin ödemesini de rahatlıkla yapabilecek.

Tabii ki bu süreçte de garsonlar menü taşımak zorunda kalmayacak. Aynı zamanda karşılarına gelen menüyü de daha detaylı inceleyebilen müşterileri, kimseyle temas etmeden siparişlerini verebilecek. Bu sayede sosyal mesafe kuralına da dikkat edilmiş olacak. Henüz yeni normalleşme sürecine geçiş yaşanırken, bu tarz uygulamaların ortaya çıkması gerçekten olumlu gelişme diyebiliriz. Aynı zamanda programın çok farklı fonksiyonları da bulunuyor.

Orwi Uygulamasıyla Sadakat Puanı Kazanın

Orwi uygulamasının geçerli olduğu restoranlarda sık yemek yiyen insanlara da sadakat puanı verilecek. Yani Orwi uygulamasının yoğunluklu olarak kullanıldığı restoranlarda sürekli sipariş veren ve ödeme yapan kullanıcılara sadakat puanı verilirken, verilen puanlar da yine kullanıcının yüzünü güldürecek.

Henüz tanıtım videosu bugünlerde yayınlanan yeni uygulamanın gerçekten de harika bir amacı olduğunu düşünüyoruz. Sosyal mesafe kuralına dikkat edilerek siparişler veriliyor, dijital ortamdan ödemeler yapılıyor ve garsonlar da artık eskisi gibi yorulmuyor. Tabii ki uygulamanın yeni çıktığı hali bu. İlerleyen zamanlarda uygulama mutlaka yeni güncellemeler de alacak ve daha farklı özellikleriyle karşımıza gelecek. Bakalım ilerleyen günlerde tam anlamıyla nasıl bir uygulama göreceğiz?

Önerilen Yazı
Google Meet’in Yeni Özellikleri Belli Oldu
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap