1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Renault İçin Önemli İddia! Araçları Tehlikede Mi

Renault İçin Önemli İddia! Araçları Tehlikede Mi

Renault İçin Önemli İddia! Araçları Tehlikede Mi

Hemen her araç kullanıcısı tarafından bilinen Renault Markası için önemli iddialar atıldı. Renault ailesinde bulunan minivan ve sedan sınıflarında olan bazı araçlar için yolun sonu görüldüğü iddia ediliyor. Renault İçin Önemli İddia! Araçları Tehlikede Mi 

Renault İçin Önemli İddia! Araçları Tehlikede Mi

Elektrik gücünün de devreye girmesiyle beraber bazı ürünlerinde radikal değişikliklere giden otomobil üreticiler bu kapsam dahilinde bazı modelleriyle vedalaşmak zorunda kaldı. Satış rakamlarının da etkilediği bu durum geçtiğimiz yıl içerisinde Volkswagen cephesinden gelmişti. Kısa süre önce gündeme gelen iddalarla da bu kez Renault cephesinde yer alan üç isime veda edileceği iddia edilmektedir.

Renault markasına yakın bilgilerle erişim sağlayan Reuters kaynaklı bilgilere göre Scenic ve Espace ile beraber D Segment sedan sınıfında bulunan Talisman için üretimden kaldırılma ihtimalleri konuşuldu. Kaynaklara göre de bunların tümü önümüzdeki üç yıl içerisinde uygulanacak 2 milyar euroluk maliyet düşürücü önlemlerin küçük bir parçası olmuştur. Edinilen bilgilere göre, minivan ve sedan modelleri rafa kaldırılmalı ve SUV modellere odaklanılması gerektiği tespit edilmiştir.

Önerilen Yazı
Hyundai, Elektrikli Araçlar İçin Sanal Motor Desteği Geliştirdi

Modern araba markası bu küçülmeyle beraber zarar eder mi etmez mi henüz net bir bilgimiz bulunmamaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz tüm bilgilerde zaten bir iddia. Kesinlik kazanmayan bu bilgiler kesinlik kazandığı takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Sormak istedikleriniz varsa eğer yorum kısmından bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap