1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Redmi 8A , TENAA’da Ortaya Çıktı

Redmi 8A , TENAA’da Ortaya Çıktı

Redmi-8A-TENAA-da-ortaya-cikti

Redmi 8A , TENAA’da Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz haftalarda oldukça büyük atılımlar atacağının bize haberini veren Red mi markası, yeni nesil teknolojiler için bombasını patlattı ve yeni bir cihaz üzerinde çalıştığını söyledi. Tenaa üzerinde görüntüleri ortaya çıkan Redmi 8A cihazı, pek çok iddiayı doğruluyor ve oldukça özel bir cihaz çıkıyor karşımıza.

Xiaomi markasının alt markası olduğu için marka ile ilgili çalışmalar büyük bir artı sağlıyor ve ilk 24 saatte satış rekoru kırılıyor diyebiliriz. Çalışmalarına sürekli devam eden marka, yeni nesil çalışmaları ile de bizler için özverili çözümler sağlıyor diyebiliriz. Çin ile ilgili önemli bir çalışma sunan Tenaa, sertifika kurumu olduğu için bağlantı konusunda da yoğun çözümler sunuyor. 8A olduğu düşünülen telefon için, pek çok detay ve açıklama sunuluyor diyebiliriz. Çift sim kart yuvasından tutun da Android işletim sistemine varıncaya kadar karşımıza çıkarılan bu çalışmalar için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Redmi 8A , TENAA’da Ortaya Çıktı

Cihazın arkasında orta şerit bulunuyor ve led flaşlı bir kamera yer alıyor. Cihazın ön yüz tasarımı da bu yüzden oldukça önemli ve su damlası çentiğine benzeyen bir yapıda yer alıyor. Sim kart yuvaları telefonun sol tarafında bulunuyor ve güç düğmesi ile ses açma ve kapama düğmesi çıkıyor ön plana. Su damlası konsepti ile  oldukça sert ve karakteristik bir yapıya sahip olan bu çalışmalar, cihazın yakın tarihteki ilerleyişini de kendi içinde büyütecek ve ön plana çıkaracaktır. Resmi tanıtımdan sonra ürün ile ilgili özellikleri de görmüş olacağız.

Redmi Markası ve Yükselişi

Markanın yükselişi son dönemlerde oldukça artmaya başladı. Çünkü kaliteli duyurular, kaliteli hizmetler ve içerikleri ön plana çıkarıyor ve kendi içinde bir denge ve yenilik yaratıyor diyebiliyoruz. Bu sayede hem hizmetler, hem de seçenekler sizin için büyük bir yapı sağlıyor. Geç kalmayın ve çalışmaları da bu dilde kendi içinde büyütmeye, biriktirmeye ve ön plana çıkarmaya devam edin. Alternatif yaklaşımları, fırsatları ve profesyonel çözümleri tek bir tıklama ile görebilir ve incelemeye devam edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap