1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Realme X50t 5G Özellikleri Belli Oldu

Realme X50t 5G Özellikleri Belli Oldu

realme-x50t-5g-ozellikleri-belli-oldu

Akıllı telefon piyasasında son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz Realme, yeni modeli için çalışmalara başlamıştı. Geçtiğimiz dönemlerde X50 5G ve X50m 5G modellerinin tanıtımını yapan Realme, yepyeni bir cihaz üzerinde çalıştığının sinyalini vermişti. Yeni model Realme X50t 5G modelinin bazı özellikleri bugün sızdırıldı. Peki bakalım sızdırılan özellikler arasında hangi hususlar yer alıyor?

Realme X50t 5G Sızdırılan Bilgiler

Realme X50t 5G modelinin sızdırılan bilgilerine göre cihaz 202 gram ağırlığa sahip olacak. Aynı zamanda 9.3 mm kalınlığına sahip olan cihazın ekran büyüklüğü henüz bilinmezliğini korurken, bataryasının ise daha büyük olacağı tahmin ediliyor. Cihazda kullanılan ve sızıntılarla karşımıza çıkan LCD ekranın da 120 Hz yenileme hızı barındırdığı biliniyor.

Realme X50t 5G Dörtlü Kamera Kombinasyonu

Cihazın arka kısmına baktığımız zaman, alt alta sıralanmış dörtlü kamera kombinasyonuyla karşılaşıyoruz. Ana kameranın 48 Megapiksel olacağı sızıntılarla beraber belirlenirken, diğer yardımcı kameraların kaliteleri veya özellikleri hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Cihazın kasa sızıntılarından bahsetmişken, işlemcisi hakkında bilgiler geldiğinin de altını çizelim. Yer alan bilgilere göre yeni cihaz işlemci gücünü Snapdragon 765G yonga setinden sağlayacak. Cihazın batarya kapasitesi hakkında bilgi yer almazken, 30W hızlı şarj desteği bulunduğu biliniyor.

Yeni Cihazda 5G Bantları Değişiyor

Yeni X50t 5G modelinin 5G bantlarında değişiklik görülüyor. Diğer cihazlarda bu değişiklik yaşanmazken, X50t modelindeki 5G bantları n41, n79 ve n78 olarak karşımıza gelecek. Yani yeni modelde, 7 frekanslık 5G bantlarına yer verilmemiş gibi görünüyor.

Cihazın sızıntılarıyla beraber birçok özelliğini öğrensek de, tüm özellikler netleşmiş değil. Yalnız, bir defa sızıntı yaşanan cihazlarda, diğer özelliklerin de zamanla karşımıza gelebileceğini tahmin edebiliriz. Bu nedenle geriye kalan özellikleri, cihazın fiyatını ve çıkış tarihini de ilerleyen günlerde öğrenebileceğiz. Cihaz hakkında netleşen bilgiler olduğunda sizlerle paylaşacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap