1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Realme Watch Tanıtım Tarihi Açıklandı

Realme Watch Tanıtım Tarihi Açıklandı

Realme Watch

Gerek fiyat, gerek performans özelliklerinden ötürü ön plana çıkan markalardan biri olan Realme, ilk akıllı saati olan Realme Watch’u tanıtacağı tarihi açıkladı. Şirket resmi web sitesi üzerinden akıllı saatin özelliklerine dair ilk bakış özelliklerini kullanıcılarına sundu. Realme Watch Tanıtım Tarihi Açıklandı 

Realme Watch Tanıtım Tarihi Açıklandı

Realme’nin uzun süredir beklenen akıllı saati Realme Watch’un Hindistan’dan gerçekleştirilecek lansman etkinliğiyle 25 Mayıs tarihinde tanıtılacağı açıklandı. Realme Watch’un özellikleri ve tasarımıyla ilgili de ilk bilgiler piyasaya çıkarıldı.

Akıllı saatin ön tarafında 1.4 inçlik bir renkli ekran var. Fakat panelin OLED ekran mı olacak yoksa LCD ekran mı olacak henüz net bilinmemektedir. Ekranın alt kısmında olan siyah çerçevede oldukça büyük bir Realme logosu yer almakta. Açıkçası şirket, logoya ve çerçevelere geniş bir alan ayırmak yerine daha büyük bir ekran sunabilirdi.

Kullanıcılar tarafından değiştirilebilir kayışlar için siyah, kırmızı, mavi ve yeşil olmak üzere dört renk seçeneği sunulmaktadır. Realme’nin orjinali meşhur sarı renkle sunulmakta. Aslında klasik bir kayış tasarımıyla geleceği görülmekte.

Önerilen Yazı
Realme Narzo 10 Satışa Çıkarıldıktan 3 Dakikada Tükendi

Saatte 24 farklı spor modu, kalp atış hızı takibi, kan-oksijen seviyesi takibi, bildirim desteği ve daha fazlası vardır. Şirket, işletim sistemi tarafında Google WearOS ile devam etmek yerine kendi akıllı saat yazılımını sunacaktır. Ayrıca kullanıcılar arama bildirimlerini görerek onları susturabilecek ya da iptal edebilecekler. Saat içerisinde dahili mikrofon ya da hoparlör bulunmuyor. Yani gelen çağrılar cevaplanmayacak.

 

Yorum Yap

Yorum Yap