1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Realme Narzo 10 Satışa Çıkarıldıktan 3 Dakikada Tükendi

Realme Narzo 10 Satışa Çıkarıldıktan 3 Dakikada Tükendi

Realme Narzo 10 Satışa Çıkarıldıktan 3 Dakikada Tükendi

Teknoloji severler bilir ki Realme Narzo 10 telefonu orta seviyede bütçe dostu bir akıllı telefon olarak Hindistan’da satışa çıkarıldı. Realme Narzo 10 Satışa Çıkarıldıktan 3 Dakikada Tükendi 

Realme Narzo 10 Satışa Çıkarıldıktan 3 Dakikada Tükendi

Realme tarafından yapılan açıklamaya göre bu telefon ülke genelinde büyük bir ilgi gördü. Satışa çıktıktan sonra 3 dakikadan daha kısa bir sürede tükendi. Realme, Corona virüsü salgını nedeniyle yaşanan iki aylık bir gecikmeden sonra geçen hafta düzenlenen lansmanla yeni akıllı telefonları Narzo 10 ve Narzo 10A’yı tanıtmıştı. Narzo 10, Xiaomi’nin Redmi Note 8 serisine karşı fiyat performans tarafından önemli bir rakip olarak sunuldu.

Realme Narzo 10, işlemcisi, dörtlü kamera kurulumu ve yüksek depolama seçeneğiyle orta seviyede uygun fiyatlı bir telefon. Bu telefon geçtiğimiz hafta içerisinde 11.999 Rupi fiyata Hindistan da satışa sunulmuştu. Türkiye fiyatı olarak tele fon yaklaşık 1130 TL’ye tekabül ediyor. Telefonun ilk partı dakikalar içerisinde tükendi. Stok sorunu yaşayıp yaşamayacağı konusunda henüz net bir açıklama bulunmamakta.

Önerilen Yazı
Nokia 6.3’ün Bazı Donanım Özellikleri Ortaya Çıktı

Realme Narzo 10 İlk Günden Yok Sattı

Realme’nin resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruya göre, Realme Narzo 10, Hindistan’da piyasaya sürülmesinin hemen ardından 3 dakikadan daha kısa bir sürede 70.000 den fazla satış yapıldı ve stoklar tükendi. Bu akıllı telefon Flipkart ve Realme’nin resmi sitesi aracılığıyla satışa sunuldu. Müşteriler tarafından da telefon müthiş bir karşılık almayı başardı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap