1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Range Rover Severlere Şaşırtıcı Sürpriz! 2022 Modelini Giydirdiler!

Range Rover Severlere Şaşırtıcı Sürpriz! 2022 Modelini Giydirdiler!

2020-07-23_19-41-29

Range Rover tasarımı ile ilgili olarak yeni bir tasarım karşımıza çıkıyor. Bu tasarıma karşı ön plana çıkarılan her türlü seçim için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Almanya’da casus kameralara yakalanan yeni nesil tasarım, araçla ilgili çok fikir vermedi. En azından fikir verdi ama tasarım ve renk konusunda bir sonuç görünmüyor.

Aracın üzerine kamuflaj tasarım sunan Range Rover, bu konuda bazı şeyleri daha gizli tutmayı başardı gibi görülüyor. Serinin bir sonraki modelini online olarak görebilir ve incelemeye başlayabilirsiniz. 2022 Range Rover modeli olarak ön plana çıkarılan bu ürün Almanya üzerinde özel bir pistte kamuflajlı olarak görüntülendi ve aracın genel tasarımı da haliyle net bir şekilde gün yüzüne çıktı diyebiliriz.

Birkaç sene içerisinde yaşanan gelişmelere göre marka ovalleşmeye başladı ve en azından yeni nesil oval tasarım trendinden nasibini almış gibi duruyor. Haliyle de Range Rover klasik keskin hatlı yüzünü de korumaya devam ediyor. Buna rağmen oval yapılar ile yumuşatılan bir seçenek bulunuyor.

Range Rover keskin hatlarını korumaya devam ediyor!

 

Bu konuya dair SUV modelini tasarım olarak sunan marka, bu tasarımı gizlemek için aracı komple kamuflaj ile kaplatmış. Bu sayede aracın farları dahi hiç bir şey görülmüyor. Bu yüzden de araç ile ilgili tasarım detaylarına göz atamıyoruz. İlk fırsatta bu konuda bir duyuru yapacak olan marka bu konuya dair geniş bir ağda ilerlemeye devam ediyor.

Yaşanan bunca gelişme ile birlikte yeni Range Rover, trendlere uyarak daha ince tasarımlı far ve stoplara sahip olacak gibi görünüyor. En farklı şekilde bu durum da bizlere bir denge ve detay yaratacak gibi. Haliyle de seçenekler ve beklentiler bu süreçler için ön plana çıkarılıyor. Bu durum araca daha sert bir görünüm kazandıracaktır. Ayrıca ön tamponda çeşitli kalınlıklarda hava delikleri bulunuyor gibi. Ancak kamuflaj tamamen çıkmadan, bu bölümle ilgili net bir şey söylemek ne yazık ki pek de mümkün değil. Bakalım araçla ilgili yorumlar nasıl olacak? Bu süreçlerle ilgili çalışmaların tamamını tek bir tıklama ile kullanabilir ve inceleyebiliriz. Online çözümler ve beklentiler için tek yapmanız gereken bu çalışmaları kullanmanız olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap