1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Rad Power Bikes Yeni Elektrikli Bisikletiyle Gündemde

Rad Power Bikes Yeni Elektrikli Bisikletiyle Gündemde

radmission

Geçtiğimiz senelerde iki teker modelleriyle kaliteli yakalayan ve gündeme gelen Rad Power Bikes, bu defa yine ses getirecek bir elektrikli bisiklet modeli üretti. Birbirinden harika bisiklet ve elektrikli bisiklet modelleriyle tercih sebebi olan marka, yeni modeliyle karşımıza çıktı. Biz de Rad Power Bikes yeni elektrikli bisikletini sizler için inceledik. Bakalım yeni ürün bizlere neler sunacak?

Rad Power Bikes RadMission Modelini Tanıttı

RadMission modeliyle pazara yeniden giriş yapacak olan markanın, yeni modeli de gerçekten ideal bir kullanıma sahip olacak. 500W gücünde elektrikli bir motor barındıran yeni model, 32 km/h’a kadar hız yapabiliyor. Aynı zamanda hız esnasında pedal desteği de sunan model, daha yüksek hızlara çıkmamıza olanak tanıyor.

En ucuz elektrikli bisiklet sloganıyla karşımıza gelen yeni üründe 500Nm tork gücü ve 504WH pil paketi barındırıyor. Süspansiyon desteği olmadığı için bu konuda eksik kalan modelin toplam ağırlığı ise 21.8 kilogram. Aynı zamanda disk frenlerin kullanıldığı modelde, şarj tamamen dolu olduğunda da 40 – 70 km arasında yol gidebiliyorsunuz.

İki farklı gövde ve birbirinden farklı renk seçenekleriyle karşımıza gelen yeni model, kullanıcılara süspansiyon alanında çok rahatlık sağlamasa da diğer alanlarda gayet kullanışlı duruyor. Aynı zamanda en ucuz elektrikli bisiklet modeli olarak karşımıza çıkan yeni ürünün, fiyatı da dış ülkelere göre ideal seviyede.

RadMission Elektrikli Bisiklet Fiyatı

Özellikleri bakımından çok beğenilen yeni elektrikli bisiklet, şu an Türkiye pazarında satışa sunulmayacak. İlk aşamada Avrupa pazarında bulunması hedefleyen yeni ürünün, 1.099 Euro fiyat etiketine sahip olacağı bekleniyor. Aynı zamanda ilerleyen yıllarda da markanın diğer modelleri gibi, bu modelini de ülkemizde görebiliriz. Bu konu hakkında yeni detaylar geldikçe sizlerle yeniden paylaşıyor olacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap