1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. PUBG Yeni Güncelleme Göründü – Oyun Zorlaşıyor!

PUBG Yeni Güncelleme Göründü – Oyun Zorlaşıyor!

pubg-yeni-guncelleme-gorundu-oyun-zorlasiyor

Geçtiğimiz haftalarda puta tapınma güncellemesiyle tepkileri üzerine çeken PUBG Mobile, tepkilerin ardından put olayını ortadan kaldırmıştı. Bunun yanı sıra güncellemelerine de devam eden oyun, önümüzdeki günlerde yepyeni güncellemeyle karşımıza çıkacak. PUBG yeni güncelleme, oyunu bir hayli zorlaştıracak gibi görünüyor. Peki oyun, neden zorlaşıyor?

PUBG Yeni Güncelleme Bomba Atma Sistemini Değiştiriyor

Bilindiği üzere son güncellemeler ve ortaya çıkan modlarla beraber oyuna roketatarlar bile gelmişti. Roketatar saldırıları güdümlü mermilerle yapıldığı için aracı takip ediyor, değdiği zaman da aracın içindeki oyuncular direk ölüyordu. Fakat durum artık bundan ibaret olmayacak. Araca yapılan herhangi bir bombalı saldırıda veya roketatar saldırısında ölmek istemeyen oyuncular araçtan 5 saniye içerisinde çıkabilecek. Yanan araçtan kurtulan oyunculara artık kesin öldü gözüyle bakılmayacak.

Kırmızı Alan Acımazlaşıyor!

Bilindiği üzere oyun esnasında peşimizden gelen ve sürekli üzerimize bombalar yağdıran kırmızı alandan kaçmak, artık daha da zor olacak. Kırmızı alandan araçla veya koşarak kurtulmaya çalışsanız bile anında havaya uçacaksınız ve aşırı zaman kaybederek bombaların gelişini izleyeceksiniz. Yani kırmızı alan eskisinden daha da acımasız olacak.

Oyun içerisine eklenen yapışkan C4 bombası da bulunacak. Atıldığı bölgeye yapışan C4 bombası, 16 saniye içerisinde patlıyor. Aynı anda bir takımı öldürebilecek potansiyelde olan yeni bombanın hasar alanı da 25 metre diyebiliriz. Yani yeni bomba, 25 metre çevresindeki bir takımı ortadan kaldıracak güce sahip olacak. Hal böyle olunca hayatta kalmak ve oyuna devam etmek bir hayli zorlaşacak.

Paraşüt Güncellemesi Yayında Olacak

Oyuna getirilen son güncelleme de paraşüt güncellemesi olacak. Takım halinde iniş yapmaya başlayan oyuncular, gerektiğinde birbirine yapışarak iniş de yapabilecek. Bu güncellemenin henüz detaylı bilgileri gelmedi fakat, ilerleyen günlerde netleşecektir.

PUBG Yeni Güncelleme Ne Zaman Geliyor?

PUBG’nin tüm versiyonları üzerinde değişecek güncellemeler 7.3 güncellemesiyle beraber karşımıza çıkıyor. Şuan için PC, Xbox One ve PlayStation 4 alanında güncellemeler oturtulmaya başlandı. İlerleyen günlerde yeni güncellemenin mobil versiyona geleceğini bilsek de, net bir tarih bulunmadığını söyleyebiliriz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap