1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. PUBG Ücretsiz Oldu – PUBG İndir

PUBG Ücretsiz Oldu – PUBG İndir

PUBG ücretsiz

Milyonları peşinden sürükleyen PUBG fırtınası artık çok daha güçlü. Koronavirüsün de dünya çapında çok etkin olduğu günlerde oyunseverleri sevindiren haber PUBG’den geldi. Son yıllarda adından sıkça bahsettiren oyun PUBG ücretsiz olarak oyunculara sunulmaya hazırlanıyor. Artık Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG), ücret alınmadan tamamen ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulacak. Peki ücretsiz oyunun detayları neler? Detaylar yazımızda..

Koronavirüsün dünyada etkisini arttırdığı ve devam ettirdiği bu dönemde, farklı yapımcılar tarafından önceden ücretli olan oyunlar artık ücretsiz olarak ya da cazip indirim fırsatları ile piyasaya sürülüyor. Ücretsiz ve indirimli oyunlar ile ilgili de yeni haberler her gün gelmeye devam ediyor ve bizler de TeknoSitesi olarak sizlere bu haberleri hızlıca ulaştırmaya gayret ediyoruz. Bu haberlerden bir yenisi de PUBG’ye geldi. Oyuncuları memnun eden bu haber oyunun resmi sosyal medya hesabı tarafından paylaşıldı. Peki PUBG için duyurulan haber ne?

Önerilen Yazı
Fast & Furious Crossroads’un Çıkış Tarihi Duyuruldu

PUBG hakkındaki güncel haberin oyunun resmi Twitter hesabı tarafından paylaşıldığını söylemiştik. Paylaşılan Tweet’te, halihazırda 87 TL olan oyunun fiyatının, indirimle birlikte 43,50 TL olacağı açıklandı. Bilindiği üzere PUBG Lite ve PUBG Mobile zaten ücretsiz. Ücretsiz oyun hamlesi PUBG’nin normal sürümü için de geldi.

Oyun Herkesin Erişimine Açılıyor

Yapılan açıklama ile birlikte PUBG ücretsiz oynanacak süre de 4 Haziran ve 8 Haziran arası olarak açıklandı. Bu süre içerisinde oyunu indiren kişiler indirim fırsatından yararlanabilecekler.

Peki sizler PUBG’nin 4 gün ücretsiz olmasını nasıl karşılıyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum olarak bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 6 ay önce

    keşke bir daha olsa bende yeni başladım keşke tekrardan beleş yapsalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir