1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. PUBG Nations Cup Kadrosu ve Ödülleri!

PUBG Nations Cup Kadrosu ve Ödülleri!

pubg nationals cup

PUBG Nations Cup turnuvası ile büyük bir etkinlik planlıyor. Türkiye için orada mücadele edecek takım da belli oldu. Büyük ödül 500 Bin $ nasıl kazanılacak?

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu 20 Aralık 2017 tarihinden beri tüm dünyada ve ülkemizde en popüler hayatta kalma oyunu olarak kendini yaşatmaya devam ediyor. Planladıkları Nations Cup etkinliğinde yarışacak Türkiye milli takımı da belli oldu. 16 tane ülkenin katıldığı yarışmanın ilk All Star etkinliği 9-11 Ağustos arasında Güney Kore başkenti Seul şehrinde gerçekleşecek. 3 gün sürecek olan yarışmanın ödülü Ulusal Kupa ve 500 Bin $. Bu turnuvalar Espor turnuvası olarak tarihlere ve sosyal medya hesaplarına kayıt geçecek.

Ödül için savaşacak PUBG Avrupa ligindeki  Türk takımı Digital Athletics bizi temsil edecek. Çok kaliteli kadrodan oluşan takımımıza çok güveniyoruz. Başarılar diliyoruz.

Türkiye Milli Takımı

  • Murat “SIX-MO” Öztürk
  • Çakıl “Iroh” Develi
  • Mert “ABeautifulDeath” Öztürk
  • Mert “mert” Güngör

pubg nationals cup

5 Ağustos günü toplantı düzenlediği iddia edilen 2 Çin firmasının (Tencent ve NetEase) toplatıda turnuvayı tartıştığı söylentiler arasında.

Turnuvayı başlangıç tarihinden itibaren dijital ortamda da takip edebilirsiniz. Bu adresten takip edebileceğiniz turnuvanın 500 Bin $ ödülünü kimin kazanacağını merakla bekliyoruz. Tabii kendi takımımızı destekteyiz.

PUBG Nations Cup gibi etkinliklerin artmasını ve PlayerUnknown’s BattleGrounds ekibinin Espor konusunda kendisini geliştirmesini temenni ediyoruz.

Tüm oyun ve teknoloji haberlerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap