1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile Livik Haritası Çıktı! Maçlar 15 Dakika Sürecek

PUBG Mobile Livik Haritası Çıktı! Maçlar 15 Dakika Sürecek

pubglivik

Son dönemlerin en çok indirilen ve hasılat yapan mobil oyunlarından olan PUBG Mobile, yeni harita ve özellikleriyle beraber güncellemesini aldı. Hatırladığınız gibi geçtiğimiz günlerde oyunun yeni bir harita üzerinde çalıştığını ve oyuncuları memnun etmek için yeni özellikler tasarladığını söylemiştik. Yeni güncellemeyle beraber PUBG Mobile Livik haritası yeni özellikleriyle beraber gün yüzüne çıktı. Peki bakalım yeni güncelleme ve yeni harita oyunculara neler sunacak?

PUBG Mobile Livik Ortaya Çıktı

Son zamanlardaki güncellemeleriyle beraber oyuncuların karşısına daha farklı özelliklerle çıkan oyunun bu defa yine güzel bir güncellemesi var. Bu defa eğlence parkı güncellemeleriyle ortaya çıkan oyunda yeni harita olan Livik de yer aldı. Takım kurma özelliğini de beraberinde getiren oyun bu sayede size en uygun takım arkadaşlarını sıralıyor ve takım kurmanız daha da kolaylaşıyor.

Henüz beta aşamasında olan yeni harita için P90 ve Mk12 silahları da getirildi. Yalnızca bu haritaya özel olarak eklenen silahlarda hem hafif makineli, hem de nişancı tüfeği özellikleri bulunuyor. Ayrıca arazi koşulları için oyunculara sunulan canavar kamyon da, oyunculara farklı bir sürüş zevki getirecek.

Mancınık ve sıcak hava balonlarıyla ortaya çıkan oyunda, yeni harita kapsamında maçlar yalnızca 15 dakika sürecek. Ayrıca 52 kişiyle eşleşme yapılacağı için de oyun alanı biraz hızlı daralacak diyebiliriz.

Yeni Harita Beta Aşamasında

Yeni harita henüz beta aşamasında olduğu için birtakım eksiklikler de bulunuyor. Bu eksiklikler için de önümüzdeki günlerde yeni güncellemelerle karşılaşacağız. Küçük çaplı olacak bu güncellemeler hem yeni haritadaki hataları kapatacak, hem de silahlar konusunda iyileştirmeler yapılacak. Ayrıca oyunun önümüzdeki günlerde daha sürpriz özelliklerle beraber gündeme geleceğini de belirtelim. Peki siz yeni haritayı beğendiniz mi?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap