1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. PUBG Mobile 14.Sezon Ortaya Çıktı

PUBG Mobile 14.Sezon Ortaya Çıktı

pubgg

Son dönemlerin en popüler oyunlarından olan PUBG Mobile, bildiğiniz gibi oyuncularıyla beraber sezon sezon ilerliyor. Temmuz ayına girmemizle beraber 13.sezonun sonu yaklaşırken, 14.sezon görüntüleri de bir fragmanla birlikte ortaya çıktı. Tahminimizce 12 – 13 Temmuz tarihinde sona ermesi planlanan 13.sezondan hemen sonra, 14.sezon oyuncularla buluşacak. PUBG mobile 14.sezon görüntülerinin ortaya çıkmasıyla beraber biz de sizlerle paylaşmak istedik. Bakalım yeni sezonda ne gibi değişiklikler olacak?

PUBG Mobile 14.Sezon Yenilikleri

Yeni sezonun hangi yenilikleri getireceği belli olmazken, bir anda yayınlanan fragmanla beraber yeni sezonun bize sunacaklarını da rahatlıkla görmüş olduk. Fragman videosuna göre yeni sezonda bizleri Mad Max tarzında yeni araç kaplamaları bekliyor. Ayrıca haritanın bazı bölgeleri belli olduğu için de daha fazla karlı dağ ve yanardağ görebileceğiz.

Geçtiğimiz haftalarda paylaşılan haberlere göre oyunun yeni haritası da bu sezonla birlikte gelecek. Livik adındaki yeni haritada karlı dağları ve yanardağları bir arada göreceğiz. Aynı zamanda yeni sezon isminin de ‘’Spark the Fame’’ olacağını söyleyebiliriz.

Pubg Mobile Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Henüz oyuncularla beraber 13.sezon heyecanı sürerken, yeni sezonun da ne zaman başlayacağına dair kesin bir tarih veremiyoruz. Çünkü oyunda sezon bitiminden bir hafta sonra veya birkaç gün içerisinde yeni sezona giriş yapılıyor. Şu an 13.sezonun bitmesi de tahminlerimize göre 12 – 13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Yani yeni sezonu en geç 20 Temmuz tarihinde görebileceğiz.

Oyunculara yeni sezonda Royal Pass ile yeni hediyeler ve yeni heyecanlar katmayı başaran hayatta kalma oyunu PUBG, bakalım yeni kaplamalarıyla ve özellikleriyle oyuncularını memnun etmeyi başarabilecek mi? Hatırlayacağınız üzere oyunda puta tapma olayı ortaya çıkmış ve PUBG altyapısı binlerce oyuncusunu da kaybetmişti.

Yeni sezon tahminlerinizi ve düşüncelerinizi yoruma bekliyoruz.

PUBG Mobile Yeni Sezon Fragmanı

Önerilen Yazı
Indiegala Yeni Ücretsiz Oyunu Duyurdu 32 TL’lik Oyun Bedava!
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap