1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG 8.1 Güncellemesi Efsane Yeniliklerle Geliyor

PUBG 8.1 Güncellemesi Efsane Yeniliklerle Geliyor

pubg

Son zamanların popüler oyunlarından olan PUBG, artık rakiplerinin önüne geçebilmek için yeni güncellemelerle gündeme gelmeye devam ediyor. PUBG 8.1 güncellemesi ile beraber ortaya çıkacak özelliklerin belli olmasıyla beraber, sizlere yeni özelliklerden bahsettik. Bakalım oyun yeni güncellemesiyle beraber oyunculara hangi özellikleri sunacak?

PUBG 8.1 Güncellemesi Çıkıyor

Son güncellemeleriyle zaten fazlasıyla ses getiren oyunun, bu defa yeni güncellemesi de ses getirecek diyebiliriz. Kısa zamanda büyük güncellemeler yapan firma, oyununu bu defa daha da güçlü ve oynanabilir hale getiriyor. Özellikle son güncellemeyle beraber artık oyuncular diğer oyuncuların silahlarına el koyacak ve akıl almaz güzellikte yeni kaplamalara sahip olacak.

Yeni özelliklerden birisi de oyundaki benzin bidonlarıyla alakalı. Daha da güçlü hale gelen benzin bidonlarıyla artık düşmanlarınıza benzin dökebilecek, benzini pusu amacıyla kullanacak ve onlara akıl almaz suikastlar düzenleyebileceksiniz. Bunun yanı sıra Sanhok haritasına özel yer alacak ganimet aracıyla beraber grup oyuncuları daha fazla silah ve ganimetle ödüllendirilecek.

Yeni Güncelleme Ne Zaman Geliyor?

30 Temmuz tarihinde konsol oyuncuları için çıkması beklenen yeni güncellemenin mobil versiyona gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Ayrıca PC oyuncuları da yeni güncellemeyle 15 Temmuz tarihinde yani yarın tanışacaklar. Tabii ki oyunun dikkat çeken özelliklerinden birisi de mobil kısım diyebiliriz. Güncellemeler genelde mobil tabanlı yapıldığı için, şuan bu güncelleme mobil açısından beklenmiyor.

İlerleyen günlerde bu güncelleme mobil için de gelebilir. Son günlerde Battle Royale oyunlarının çoğalmasıyla beraber PUBG karşısında yeni rakipleri görmeye başladı. Bu nedenle oyuncularını elinde tutmak isteyen firma muhtemelen mobil tabanında da bazı çalışmalar yapacaktır. Bakalım ilerleyen günlerde mobil alanında da güncellemeler ve yeni deneyimler gelecek mi? Bunu ancak  gelişmeleri takip ederek anlayacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap