1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. PS5 Oyunu Gran Tourismo 7 – Muhteşem Oyun İçi Görüntüleri

PS5 Oyunu Gran Tourismo 7 – Muhteşem Oyun İçi Görüntüleri

gran-tourismo-1

Tüm dünya genelinde, dün adından fazlasıyla bahsettiren Sony, devasa bir online lansman ile beraber PlayStation 5 modelinin tanıtımını yaptı. Cihazın konsol özelliklerini ve görünümünün yanı sıra, PS5 içerisinde bulunacak yeni nesil oyunları da görme fırsatı yakaladık. Özellikle gerçekçi grafik seçenekleriyle karşımıza gelen Gran Tourismo 7 serisinin de oyun içi görüntüleri net şekilde paylaşıldı. Peki yeni oyun bizlere neler sunacak, oyunun yeni serisindeki yenilikler neler?

Yeni Seri Gerçekçi Keyif Verecek

Bilindiği üzere yeni Gran Tourismo 7 oyunu şuan için sadece PlayStation 5 platformu için duyuruldu. Tabii ki oyunun önceki serileri de en az bu seri kadar yankı uyandırmıştı. 7.serinin ortaya çıkmasıyla beraber, özellikler ve bilgiler sınırlı kalsa da bazı durumlar netleşmeye başladı. Oyunda, aşırı gerçekçi oynanış grafiği bulunuyor.

2017 yılında piyasaya çıkarılan ve Gran Tourismo Sport ismiyle görünen seri de, fazlasıyla ses getirmişti. Anlaşılan o ki, 7.seride de benzer özellikler yer alacak. Oyun içerisinde bulunan tek kişilik mod, yani ‘’Campaign Mode’’ oyun severleri fazlasıyla heyecanlandıracak gibi görünüyor.

Yeni Seri SSD Gücünden Faydalanacak

Çok güçlü bir SSD alanıyla karşımıza gelen ve oyun yükleme işlemlerini neredeyse salise sürelere indiren PlayStation 5, Gran Tourismo oyununu da saniyeler içerisinde işleyecek. Böylesine güçlü bir SSD modeliyle birlikte, özüne geri dönen yeni seri Gran Tourismo efsane olacak diyebiliriz.

Dün akşam lansman ile birlikte karşımıza çıkan Gran Tourismo yeni serisinin oyun içi görüntüleri de net şekilde ortaya çıktı. Aşırı gerçekçi bir oyun deneyimi sunmayı hedefleyen yeni oyunda, şuan için bilinen tek farkın tek kişilik modunun bulunması diyebiliriz. Geriye kalan tüm özellikleri de önümüzdeki günlerde hatırlayacak ve sizlere bildirmeye devam edeceğiz. Umarız yeni seri, kullanıcılara daha çok keyif verecek ve kaliteli seriler üretmeye devam edecektir.

Gran Tourismo 7 Oyun İçi Görüntüleri

Gran Tourismo 7 Tanıtım Videosu

Önerilen Yazı
PS5 Oyunu Spider-Man Tanıtımı Gerçekleştirildi! PS5 Miles Morales Kimdir?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap