1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PS5 Oyunu Ghostwire: Tokyo Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

PS5 Oyunu Ghostwire: Tokyo Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

ps5-oyunu-ghostwire-tokyo-oynanis-goruntuleri-yayinlandi-4

Tasarımı, özellikleri ve ekipmanlarıyla bizleri fazlasıyla heyecanlandıran PlayStation 5 modelinin, oyunları da fazlasıyla heyecan verici. Tanıtım sırasında cihaz özelliklerinden hemen önce tanıtılan oyunlar içimizi kıpır kıpır ederken, yeni oyunlarla ilgili oynanış görüntüleri de gelmeye başladı. PS5 oyunu Ghostwire: Tokyo oyununu da oynanış görselleri ve oyunun konusu resmi olarak yayınlandı. Peki bakalım, oyunu hangi amaçla oynayacağız?

Ghostwire: Tokyo Oyununun Konusu

2021 yılında karşımıza çıkacak oyunun konusu, gerçekten ürkütücü ve bağlayıcı diyebiliriz. Heyecan verici oyunu, Tokyo sokaklarında oynayacağız. Doğaüstü ve birbirinden acımasız ruhlarla mücadele edeceğiz gibi, onlarla yüz yüze gelecek ve FPP moduyla da oyuna daha fazla bağlanacağız.

Sarı yağmurluk içerisinde dolaşan küçük bir çocuk, ailesinden uzak kaldığı için hüzünlü bir yapıyla karşımıza çıkıyor. Her ne kadar bir çocuk olsa da, çok tehlikeli olan bu ruh bizlere Kushisake ile beraber çok zor anlar yaşatacak.

Keskin bıçaklara sahip olan ve bulunduğu her ortama dehşet saçan Kushisake, size ulaşabilmek için her yolu deneyecek. Eğer canınızı tehlikeye atmak istemiyorsanız her yolu kapatmalı, onunla olağanüstü bir mücadele ederek kendinizi korumalısınız.

Yeni Oyunun Grafik ve Görünüm Değerlendirmesi

Yeni oyunun görsellerinin açığa çıkmasıyla beraber, FPP bir oyun sistemine sahip olduğunu öğrendik. Tabii ki FPP oyun modu yani, birinci şahıs görüş açısı modu gerçekçiliği biraz daha arttırıyor. Bunun yanı sıra oyunun grafik ve efektif görüntüleri de mükemmel olacağı için, yeni oyunun 2021 yılında trend olabileceğini söyleyebiliriz.

PlayStation 5 modelinin tanıtılmasıyla beraber en çok merak edilen oyunlardan birisi de Ghostwire: Tokyo olmuştu. Oyunun fragmanından etkilenen oyun severler, oyunun konusunu ve iç oynanış görüntülerini fazlasıyla merak ediyordu. Biz de bu yazımızda hem konuya, hem de yeni görsellere değindik. İlerleyen günlerde yeni gelişmeler olursa, TeknoSitesi ailesiyle paylaşacağız. En son gelişmeler için, bizi takipte kalın.

Önerilen Yazı
Ücretsiz Oyun Serisi Devam Ediyor! 2 Oyun Daha Ücretsiz Oldu
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap