1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PS5 Black Edition Konsepti Çıktı! (Video)

PS5 Black Edition Konsepti Çıktı! (Video)

2020-07-03_13-06-47

PS5 Black Edition son dönemlerde çok konuşuluyor. Beyaz renkli tasarım olarak çıkan PS5 için alternatif renk seçenekleri de ön plana çıkıyor. Bu yüzden de konsol oyunlarından olan bir öneri sunuluyor. PS5 Black Edition olarak ön plana çıkarılan tasarıma dair, aklınıza gelen her bir yeniliği ve fırsatı kullanabilirsiniz. Tasarımcılar tarafından özel olarak restore edilerek yapılan konsept video ile ürünün bu rengini de görebiliyorsunuz.

PS5 olarak satışa çıkarılan modelde özel renkler var ve ürüne dair pek çok detay var. Malumunuz Sony bugüne kadar PS5 ile ilgili fiyatı dışında hemen hemen her şeyi paylaştı. Bu yüzden de yeni nesil oyun konsolları dahilinde organize edilen her bir seçenek ve fırsat için önerilerin içerisinde yer alan bir çalışma yapılıyor diyebiliriz. PS5 beyaz renkli, fütüristik yapısı ile oldukça sevilen bir tasarım oldu.

PS5 Black Edition da çok sevilebilirmiş!

Black edition olarak hazırlanan konsept videosuna bakınca gerçekten ürünün böyle de sevilebileceğini görüyoruz. En azından bunca para verdikten sonra bir de siyah seçeneği olsaymış dedirtiyor insana. Dün yapılan bu konsept videonun sahibi Snoreyn ismiyle bilinen Giuseppe Spinelli oluyor. Siyah renkli olası bir tasarım nasıl görüneceğine dair bir ön bakış sunan tasarımcı, bu konuda da gayet güzel sonuçların çıkabileceğini gösteriyor.

Zaman zaman farklı renklerde ve tasarımlarda ön plana çıkarılan duyurulara bakarsanız, zaten konsept videolarının bu denli meşhur oluşunu ve nasıl ilerlediğini rahatlıkla görebilirsiniz. Sınırlı sayıda üretilmesi planlanan özel seriden biri de bu olabilir. Renk konusunda daha farklı, daha estetik ve yenilikçi bir seçenek sunan PS5, en azından black edition konusunda da iddialı olabilir.

Black Edition konsept videosu!

Ürüne dair yapılan konsept videosunu buradan inceleyebilirsiniz. Olası renk seçenekleriyle farklı şekillerde gündeme gelen bu ürün, alanında başarılı bir çalışma üretmekle birlikte renk severlerin ve sadelik meraklılarının da ilgisini çekiyor. Bir de şu var ki siyah ve mat renginin bir konsol üzerine yakışması gayet net olarak görülüyor. Doğal sonuçlara çok daha keyifli seçenekler geliyor diyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap