1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Powerbeats Pro’nun 4 Yeni Rengi Ortaya Çıktı

Powerbeats Pro’nun 4 Yeni Rengi Ortaya Çıktı

Powerbeats Pro'nun 4 Yeni Rengi Ortaya Çıktı

Beats tarafından ortaya çıkarılan ve oldukça övgü almayı başaran kablosuz kulaklık serisi Powerbeats Pro’nun 4 Yeni Rengi Ortaya Çıktı. Kulaklıklarda olan renk mevzusu geçtiğimiz günlerde konuşulmuştu. Fakat çıkış tarihi belli değildi. Bugün yeni renk görüntüleri ortaya çıkan kulaklıkların haziran ayı içerisinde raflarda yer alması beklenmekte.

Powerbeats Pro’nun 4 Yeni Rengi Ortaya Çıktı

Kulaklık sektörü içerisinde önemli bir yere sahip olan Beats, yeni renklerde kulaklık çıkarmaya hazırlanıyor. Geçen haftalarda yeni renklerle sunulacak olan kulaklıkların Powerbears Pro serisinden olduğunu öğrenmiştik. Henüz resmi çıkış tarihi belli olmasa dahi bu yeni renklerin Haziran ayında seriye katılması beklenmekte.

Şimdilerde ise bu yeni renklerde olan kulaklığın yeni fotoğrafları ortaya çıktı. Cloud Pink, Glacier Blue, Spring Yellow ve Lava Red seçenekleriyle oldukça etkileyici renklere sahip olan kulaklıklar, pek çok kişi tarafından heyecanla beklenmektedir. Adını daha önceden öğrendiğimiz kulaklıkların fotoğrafları  bugün piyasaya çıkarıldı. Her biri birbirinden daha güzel gözüken bu kulaklıkların fiyatı aslında biraz cep yakıyor. Fiyat konusunda henüz firma tarafından net bir açıklama gelmese dahi bir sitede yazan bilgilere göre 249 dolardan satılabileceğini gözlemledik. Bu da Türkiye fiyatıyla vergiler hariç 1700 TL’ye tekabül ediyor.

Önerilen Yazı
Windows 10 Sistem Güncellemesi Geldi

Kulaklıklar tamamen kablosuz olarak tasarlandı. Bundan ötürü pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başardı bile. Son zamanlarda bu tarz kablosuz kulaklıklar oldukça popüler oldu. Kullanıcıların daha fazla ilgisini çektiğinden ötürü şirketler de kablosuz kulaklık konusuna yoğunlaşmış durumda.

 

Yorum Yap

Yorum Yap