1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Porsche Çin’e Özel Ucuz Araba Yapacak!

Porsche Çin’e Özel Ucuz Araba Yapacak!

2020-07-05_09-16-14

Çin piyasasında Porsche markasının yerini daha önce hiç duydunuz mu? Sizin için aktif olarak ön plana çıkarılan ve seçenekleri de sürekli olarak organize eden markalar arasında bu kez de Porsche var. Hem kaliteli hem de profesyonel ve güçlü araçlar üreten bu markanın bu denli bir çalışma yapması fikrine ne diyorsunuz? Çin için ucuz ve arkadan itişli bir araç tanıtan Porsche, bu konuya dair daha etkili bir çalışma mantığı yaratmak istiyor.

Otomobil piyasasına elektrikli otomobillerle giren ve bu konuda daha da ilerlemeye devam eden marka, Taycan isimli elektrikli araçlarla ilgili olarak güçlü bir hizmet sunuyor ve yeni elektrikli araçlarına Türkçe bir isim vererek çalışmalarına devam ediyor.

Elektrikli araç olarak hizmet veren Taycan, şimdilik sadece ama sadece Çin üzerinde satışa sunulacak. Model olarak son çıkan normal araçlara oranla daha düşük özelliklerle satışa sunulacak. Daha da kolay alınabilecek ve dünyanın en büyük elektrikli araç pazarındaki aktifliğini yükseltmiş olacak.

Porsche arkadan itişli Taycan ile geliyor!

Arkadan itişli araç konusunda önemli bir ilerleme kat eden Porsche markası doğrudan sportif araçlarla ilgili anıldığı için bu gündeme dair daha farklı ve daha beklenti odaklı bir çalışma yapıyor diyebiliriz. Amaç amaç ve aşama aşama ilerleyen ve size dair daha da büyük bir yapıda ilerleyen bütün yazılar ve duyurular için, marka kendi sitesi üzerinden de çalışmaları ilerletmeye devam ediyor.

Taycan arkadan itişli bir araba ve bu aracın da performansı oldukça iyi gibi olacak. 402 beygirlik performans bataryası da 460 beygir güç ürettiği için gayet güçlü ve hızlı bir araç olacak diyebiliriz!

Yeni aracın fiyatı şuan için 85 bin dolar şeklinde satışa sunulacak ve en azından bu bant dahilinde kullanılacak. Menzil olarak 413 KM menzile sahip olan araç için plus modellerde 490 km menzile kadar özellikler çıkabiliyor.

Taycan için yeni duyurular ve yeni araç seçeneklerini takip etmeye devam edebilirsiniz. Markanın daha etkili, daha güçlü ve daha profseyonel araçlarla ilerlemesi ve hepimize göre de etkili bir seçimle karşımıza çıkması konusu gayet güçlü ve güvenilir bir konudur. Bu konuya dair sizler de kendinizle ilgili bütün Porsche yorumlarını sitemize yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap