1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Playstore Büyük İndirim Başladı – Bu İndirimi Kaçırmayın

Playstore Büyük İndirim Başladı – Bu İndirimi Kaçırmayın

playstore

Geçtiğimiz haftalardan beri indirimle ve bedava gelen haberlerle, oyun piyasası gerçekten canlandı diyebiliriz. Özellikle firmaların birbirleriyle rekabet etmesi de, büyük ölçüde oyunculara yaradı. Her hafta indirimli ve bedava oyunlar alan oyuncular, bu sıralar da Steam yaz indiriminden faydalanıyor. Tüm firmalar indirim yapmışken bir büyük indirim de Playstore altyapısından geldi. Türk Telekom’un oyun platformu olan Playstore büyük indirim kampanyasını da bildiğimiz oyunlar üzerinden başlattı. Bakalım hangi oyunlar indirime girmiş?

Playstore Büyük İndirim Başladı

Bildiğiniz üzere her ne kadar üst düzey bilgisayara sahip olsak da, oyun fiyatları pahalı olunca alıp oynayamıyoruz. Bu nedenle Steam gibi firmaların yaz indirimlerinden faydalanırken, bir diğer kampanya da Playstore tarafından geldi. Hayalini ettiğimiz onlarca oyun büyük indirime girerken, alabileceğiniz oyunların eski ve yeni fiyatlarına da göz attık.

Henüz yeni sürüm olan FIFA 20 oyunu 360 TL’den 98 TL’ye kadar müthiş bir düşüş yaşadı. Bunun yanında Champions Edition paketi de 478 TL’den 132 TL’ye kadar düşüş yaşarken, Need For Speed oyun serisinin tamamı da indirime girmiş durumda. Ayrıca araba yarışı ve futbol ağırlıklı oyunların indirime girmesi de, oyuncuları bir hayli sevindirecek gibi görünüyor.

Playstore Ödeme İmkanları

Birçok kullanıcı, oyun satın alacağı platformda daha geniş bir ödeme imkanı bekliyor. Türk Telekom’un oyun platformu olan Playstore altyapısında da fazlasıyla ödeme imkanı mevcut. Mac, PC ve PlayStation grubuna oyun sağlayan platformda, eğer Türk Telekom müşterisiyseniz oyunları faturaya ek olarak 12 ay taksitle alabiliyorsunuz. Eğer Türk Telekom altyapısı müşterisi değilseniz de, ödemelerinizi mobil ödeme yoluyla, banka kartı veya kredi kartı yoluyla dakikalar içerisinde yapabiliyorsunuz.

Yukarıda yazdığımız indirime giren oyunlar, yalnızca kampanyanın birkaç oyunu. Playstore sitesini ziyaret ederek büyük indirime giren oyunları tek seferde görebilir, inceledikten sonra satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap