1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. PlayStation 5 Fiyatı Yüzleri Güldürecek

PlayStation 5 Fiyatı Yüzleri Güldürecek

ps5-fiyati

Geçtiğimiz hafta harika bir video lansmanla beraber tanıtılan PlayStation 5 gerek teknolojisiyle, gerek oyunlarıyla gerçekten mükemmel bir ürün haline geldi. Teknolojinin son harikası olarak nitelendirilen yeni konsolun hakkında merak edilen tek şey fiyatı diyebiliriz. Bugün yapılan açıklamayla beraber PlayStation 5 fiyatı yüzleri güldürecek gibi görünüyor. Peki, cihazın fiyatıyla alakalı hangi netlikler belirdi?

Eski Müdürden Sevindiren Açıklama

Eski Xbox pazarlama müdürü Albert Penello, PlayStation tanıtımından sonra ilk defa çarpıcı açıklamalarda bulundu. Eski pazarlama müdürünün yaptığı açıklamalar, PS5 bekleyen birçok insanı fazlasıyla heyecanlandırdı. Çünkü Penello, Xbox firmasında pazarlama müdürlüğü yaparken piyasaya satılacak konsol oyunlarının fiyatına yön veren isimdi. Peki Penello fiyat hakkında ne dedi?

PlayStation 5 fiyatları hakkında açıklamalarda bulunan Penello kendisine yöneltilen soru üzerine cevap verdi. ‘’PlayStation 5 fiyatı ne kadar olur?’’ sorusuna cevap veren Penello yeni cihazın 499 doları geçmeyeceğini ifade etti.

PlayStation 5 Fiyatı 499 Doları Geçmeyecek!

Kendisine yöneltilen fiyat sorusuna karşılık, fiyatın 499 doları geçmeyeceğini belirten Penello, bu konuda iddiasının arkasında da duruyor. Söylediği fiyatın herhangi bir netliği bulunmadığını ama büyük olasılıkla fiyatın 499 doları geçmeyeceğin dile getiren Penello emin konuşmasıyla birçok insanı da umutlandırdı.

PlayStation 5 Fiyatı Ne Zaman Belli Olacak?

Sony rakibinin eski çalışanının bu konu hakkında ferahlatıcı bir yorum yapması, şuan için konsol oyuncularının yüreğine su serpti diyebiliriz. Lakin, yeni cihazın fiyatının da hala bir netlik kazanmadığını hatırlatalım. Bu nedenle Sony tarafından bir açıklama beklemek zorundayız. Şuana kadar firmanın sessizliğini koruması da konsol oyuncularını bir hayli heyecanlandırıyor diyebiliriz.

Yeni ürünün fiyatı netlik kazanmasa da, bu konuda iddialara gelmeye devam ediyor. Ayrıca tanıtım gününde cihazın Türkiye fiyatı hakkında da 7.100 TL civarında bir tahminde bulunmuştuk. Bakalım yaptığımız tahminler, gerçek fiyatlara da yansıyacak mı? Detaylar geldikçe TeknoSitesi ailesini bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Önerilen Yazı
PlayStation CEO’su Konuştu! PS5 Fiyatı Belli Oldu Mu?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 10 ay önce

    elin 500 birim paraya aldığı şey bizde 7000 birim para. bu mu yüzleri güldürüyor? dalga geçiyorsunuz sanırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir