1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. PlayStation 5 Fiyatı İle Dudak Uçuklattı

PlayStation 5 Fiyatı İle Dudak Uçuklattı

PlayStation 5 Fiyatı

Sony, piyasaya çıkardığı oyun konsollarıyla ön plana çıkmaktadır. Hal böyle olunca firma tarafından çıkacak konsollar her daim merak konusu olmuştur. Bu akşam saat 23.00 da tanıtımı gerçekleşecek olan PlayStation 5 Fiyatı İle Dudak Uçuklattı 

PlayStation 5 Fiyatı Belli Oldu

Sony’in yeni konsolu PlayStation 5 için nasıl bir fiyat etiketi belirleneceği ile ilgili henüz net bir bilgimiz bulunmasa dahi konuyla alakalı pek çok dedikodu ortaya çıktı. Öncelikle PS5 fiyatının 400 dolar civarında olacağı iddia edilmişti. Fakat bu etiket, oyun severlere pek de gerçekçi gelmedi. Çünkü bahsedilen bu konsolun günümüz şartlarında 400 dolar gibi bir fiyata satılması gerçekten mümkün değil.

Önerilen Yazı
Müjde! PlayStation 5 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Kısa süre önce ise PlayStation 5’in 500 Dolar gibi bir etikete sahip olacağı belirtilmişti. Bu genel itibariyle kabul edilen bir rakamdı fakat net değildi. Dün konuyla alakalı bir sızıntı geldi. İşte gelen sızıntı:

Gördüğünüz gibi PlayStation 5 İngiltere Fiyatı olarak 599 Sterlin rakamını görüyoruz. Bu rakam da Türkiye fiyatı olarak 5150 TL gibi bir rakama tekabül ediyor. Bu rakama vergiler de dahil edilince karşımıza çıkan fiyat etiketi 9000 TL olarak karşımıza çıkabilir.

Umarız aldığımız duyumlar doğru değildir. Sadece tahminden ibarettir. PlayStation 5 Türkiye Fiyatı daha uygun bir şekilde karşımıza çıkar. PlayStation 5 ile alakalı yeni gelişmeler olduğu takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. TeknoSitesi olarak bizi takipte kalarak siz de bilgi sahibi olabilirsiniz.  Konuyla alakalı görüşleriniz varsa yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Önerilen Yazı
PlayStation 5 Oyunları Belli Oldu!
Yorum Yap

Yorum Yap