1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Planetside Arena’nın Erken Erişim Tarihi Açıklandı

Planetside Arena’nın Erken Erişim Tarihi Açıklandı

Planetside-Arena-nın-Erken-Erişim-Tarihi-Açıklandı

Pek çok oyunseverin merakla ve heyecanla beklediği Planetside Arena oyunu, Ocak ayında çıkacaktı ama bir şekilde tarihi uzadı. Oyun yapılan son güncellemeler ardından, 19 Eylül tarihinde erişime açılıyor diyebiliriz. Geçtiğimiz yıl merakla çıkmasını beklediğimiz lakin bir şekilde sürekli gecikmeye giden bu oyun için, Planetside Arena nihayet geliyor diyebiliriz. Geliştiriciliğini Daybreak Games’in yaptığı oyun, sınıf tabanlı ve çok oyunculu bir şekilde sunuluyor.

Planetside Arena ‘nın Erken Erişim Tarihi Açıklandı

Planetside Arena’nın aslında tam 7 ay önce, 29 Ocak’ta piyasaya sürülmesi bekleniyordu fakat yapımcı şirket Daybreak Games, oyunun çıkışının Mart ayına ertelendiğini duyurmuştu. Bu ertelemenin üzerine sebebi tam açıklanmayan yeni bir erteleme eklenmişti ve oyunun yaz aylarında çıkacağı söylenmişti. Oyun severlerin merakla bu oyunu oynamayı beklemesine bakarsak, gerçekten de önemli bir kitlesi olduğunu söyleyebiliriz. Hem sürükleyici, hem de beklenilenlere çok daha hızlı bir şekilde cevap verecek olan bu oyun için, birbirinden farklı yaklaşımları ve yenilikleri hemen inceleyebilirsiniz. Online olarak da kolaylıkla erişilebilecek olan bu oyun, yeni tarihlerde oynanmaya başlanacak ve içeriğinde de yeni yapay zeka motoru bulunacak.

Planetside Arena

Oyunun yaz aylarına ertelenmesiyle Daybreak, Founder’s Season ve diğer tüm Planetside Arena ön siparişleri geri ödenmişti. Bundan sonra ise biraz da sürpriz şekilde çıkış yapan ve büyük başarı sağlayan Apex Legends’ın etkisiyle oyun, oyuncuların hafızasından silinmişti. Bu yüzden beklentileri tamamen hızlı bir şekilde karşılayacağını düşünüyoruz. Bu oyun ile ilgili olarak tamamen değişen, ortaya çıkarılan ve farklı fırsatlar ile ilgili bir şeklide değişim yaratan bu oyun adına, kendinizle ilgili de bir sürü seçenek oluşturabilirsiniz. Bizim önerimiz, sisteminiz bu oyunu kaldırıyor ise kesinlikle bir göz atmanız olacaktır. Oyunlarla aranız iyiyse, sizler de bu oyunları büyütebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Geç kalmayın ve ayrıntılı bir şekilde çalışmaların tamamına ulaşmaya devam edin.

Görünüşe göre Daybreak Games, sonunda sözünü tuttu. Yapımcı şirketin bugün yayınladığı duyuruya göre oyun 19 Eylül tarihinde, yani yaklaşık 3 hafta sonra oyuncularla buluşacak. Oyunun paylaşılan yıllık planına göre erken erişim olarak yapacağı çıkışta iki farklı oyun modu olacak.

Yorum Yap

Yorum Yap