1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Piyano Mobil Uygulaması

Piyano Mobil Uygulaması

Pianist-HD kayıt özelliği

Piyano öğrenmek istiyorsunuz veya çocuğunuz piyano öğrensin istiyorsunuz. Ancak sonucunun ne olacağını kestiremediğiniz için 10 binlerce TL’yi bir seferde vermek istemiyorsunuz. iPadiniz var ve piyano öğrenmek için en iyi mobil uygulama bakıyorsunuz. Çocuğunuz için oyuncağın bir tık üstü plastik bir piyano aldınız ve iyi gibi.

Sırada ne var biliyor musunuz ? Ipad için mobil uygulama ile piyano pratiği.

En ucuz uygulamadan başlatabilirsiniz.Pablo Lopez’in Grand Piano iOS uygulaması çok muhteşem özelliklere sahip olmasada çok iyi bir başlangıç. Basit, yüksek özellikler istemeyen, eski ipad modelleri veya iphonelar ile de gayet iyi çalışan, AUv3 uyumluluğu olan bir uygulama olduğu için denemeye değer.

Tek başına çalabilirsiniz, iOS kayıt uygulaması içerisinde çalarak kayıt alabilirsiniz. Sesi gayet iyi çıkarıyor ve sadece 2.99 dolar fiyat etiketi var.

Grand piyanoyu aşağıdaki link üzerinden elde edebilirsiniz.

 

iPad için Piyano Mobil Uygulamaları

Yeni bir müzik aleti öğrenmek gerçekten dinlenmeye ve rahatlamaya izin veren keyifli bir uygulamadır. Piyano, öğrenmesi en zor enstrümanlardan biridir ve bu konuda yeterince iyi olmak için çok fazla pratik yapılması gerekir.

Bununla birlikte, enstrümanın hacimli boyutu göz önüne alındığında, piyanonun günlük olarak öğrenmesi genellikle bir güçlük haline gelir. Teknoloji sayesinde artık klavyenizi yanınızda taşımasanız bile her yerde ve her yerde öğrenebilirsiniz.

Akustik piyano gibi becerilerinizi simüle etmek için Android ve iPhone’unuzda kullanabileceğiniz ve bu nedenle size öğretmek ve becerilerinizi geliştirmek için gerçekten yararlı olan en iyi piyano öğrenme uygulamalarından bir seçki.

Flowkey

Note Quest

Skoove

Piano Marvel

Mussila Music School

Piano Lessons by OnlinePianist

Piano – Play Unlimited Songs

Piyano Öğrenmek için En iyi Mobil Uygulama

Pratikten, zevk almaktansa ben yeniyim, öğrenme üzerine odaklanan bir uygulama istiyorsanız en iyisi Pianist HD.

Rubycell tarafından geliştirilen bu uygulama, enstrümanı bireyin kendi tarzı ve hızında öğrenmeye yardımcı olan bir dizi mod sağlar. Gerçek bir klavyenin tüm seslerine erişmenizi sağlayan tam 88 tuşlu gerçekçi bir klavye vardır.

Dahası, yerleşik efektlere sahip on iki enstrüman, uygulamayı farklı seçeneklerle öğrenmeyi ve becerinizi geliştirmeyi gerçekten ilginç kılıyor.

Metronom özelliği, performans için harcanan zamanı takip etmenize olanak tanır ve uygulamayı teşvik etmenin en iyi yolu olan rekabete izin veren bir oyun modu vardır.

Ayrıca size piyano çalmayı öğretecek dersler de var!

Uygulama şu an için sadece Android uygulama mağazasında var.

Ayrıca, tüm notaları okumanıza olanak tanıyan, çalarken notalar için izin veren bir mod da vardır. “Dinle ve tekrarla” süreci, öğrenim ve uygulama için şarkının bilgisinin tanıtılmasında oldukça kullanışlıdır. Çok çeşitli şarkılar sunulur ve kullanıcılar alıştırma için kendi MIDI dosyalarını yükleyebilir.

Benzer çevrelerde sosyal etkileşimi teşvik etmek için şarkılar kaydedilebilir ve paylaşılabilir. Bu nedenle, kişinin bireysel öğrenme hızlarını öğrenmeye çalışılması gereken gerçekten harika bir uygulama. Hem yeni başlayanlar hem de profesyonel piyano çalarlar bu uygulamayı kendi stillerine bağlı olarak düzenli pratik yapmak için kullanabilirler.

 

Yorum Yap

Yorum Yap