1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Pixel 4 ‘ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

Pixel 4 ‘ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

pixel-4-un-cikis-tarihi-belli-oldu

Pixel 4 ‘ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

Google markasının bir ürünü olan Pixel, oldukça iddialı hamleleri ile çıkış yapmaya devam ediyor. Hem içerik olarak, hem teknolojik yapılar olarak oldukça güçlü bir cihaz olan Pixel, kalitesini en iyi şekilde sunmaya devam ediyor. Aylardır hakkında pek çok iddia ortaya atılan Pixel 4 cihazların tanıtımı için Google, YouTube üzerinden ileri tarihli bir etkinlik başlattı. Yeni nesil Pixel cihazların tanıtılması beklenen etkinlik, 15 Ekim 2019’da saat 17.00 itibarıyla başlayacak. Google, gelecek nesil Pixel cihazların tanıtılması beklenen etkinliğinin tarihini bugün itibarıyla onayladı.

YouTube üzerinde “Made by Google 2019” başlığıyla 15 Ekim 2019 tarihine kurulu bir canlı yayın başlatan Google’ın, yeni nesil cihazları Pixel 4, Pixel 4XL ve diğer teknolojilerini bu tarihte tanıtması bekleniyor. Etkinlik hakkında bir başlık ve tarihten daha fazlası bulunmuyor ancak etkinlik, tarih itibarıyla geçmiş Pixel telefonların tanıtıldığı zamana oldukça yakın. Ayrıca son haftalarda sızdırılan bilgiler, Pixel 4 serisinin bu tarihte tanıtılacağını söylüyordu. Bütün bunları bir araya getirince bu etkinliğin, yeni nesil Pixel serisi üzerine kurulu olduğunu söylemek mümkün.

Geçtiğimiz haftalarda henüz tanıtımına 1 ay varken Pixel 4 XL, bir grup YouTuber’ın eline geçmiş ve inceleme videosu dahi çekilmişti. Yaşanan olaylar nedeniyle “sızıntılar kralı” olarak adlandırabileceğimiz Pixel 4’ün kamera detayları da son zamanlarda ortaya çıkmıştı. Buna göre cihaz, düşük ışıkta ve gece modunda oldukça etkili çekimler yapabiliyor.

Bunlara ek olarak Pixel 4 XL’nin Snapdragon 855 işlemci kullanacağı, 6/8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacağı, çentik yerine normal bir çerçeve kullanacağı, 12 MP ana kamera ve 16 MP telefoto kameraya sahip olacağı ve 2x optik zoom ile geleceği söyleniyor. Peki ama bu cihaz nasıl bu denli özellikleri ile büyük bir ilgi çekiyor ve rakiplerine oranla fiyatlarını da uygun tutuyor dersiniz? Vergisiz fiyatları ve vergi dahili fiyatları ile bakalım ülkemizde nasıl bir satış politikası izlenecek hep birlikte göreceğiz. Sizler de zaman kaybetmeyin ve ayrıntıları takip etmeye başlayın.

Yorum Yap

Yorum Yap