1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. PGA Tour 2K21 Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Trendlerdeki Yazı

PGA Tour 2K21 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PGA Tour 2K21 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Golf Simülasyonu olan PGA Tour 2K21 Çıkış Tarihi Belli Oldu! 

Bugün yayınlanan ilk teaset videosu ile beraber oyunun oyunculara sunulacağı şeyler bir nebze de olsa sızdırıldı. Oyunun oyunculara sunulacağı tarih bugün belli oldu. Sunulacağı tarih ertelenir mi yoksa ertelenmez mi? henüz bu konuyla alakalı net bir bilgimiz olmasa da net bilgi edindiğimizde sizlerle paylaşacağız.

Golf simülasyon oyunu olan PGA Tout 2K21 oyunu paylaşılan kısa video ile duyuruldu. Toplamda 17 dakika olan kısa teaser videosunda oyunla ilgili pek fazla bilgi bulunmamakta. Video ya başladığımızda oyun alanı üstten gösterildiğini görüyoruz. Ayrıca karşımıza çıkan deniz manzarası da oldukça ilgi çekici. Oyunun içerisinde yer alan oyuncunun seyircilerin gözü önünde topa vurduğu gösterilmesinin hemen ardından video, oyunun logosuyla sona eriyor.

Önerilen Yazı
The Last of Us Part II Fragmanı Beğeni ve Yorumlara Kapatıldı!

PGA Tour 2K21 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PGA Tour 2K21 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

HB Studios tarafından geliştirilen PGA Tour 2K21 adlı oyun ile ilgili daha fazla detay 14 Mayıs 2020 tarihinde oyuncuların izlenmesine sunulacak. 2K piyasaya çıkarıldıktan iki yıl sonra piyasaya sürülecek olan PGA Tour 2K21’in başarılı olup olmayacağını bize zaman gösterecek. Takipte kalarak siz de öğrenebilirsiniz.
Videonun en başında gördüğümüz gibi oyun ile ilgili daha fazla detaya 14 Mayıs 2020 tarihinden itibaren erişebileceğiz. Biz yeni bilgiler edindiğimizde sizlere bilgi vereceğiz. Bizi takipte kalarak siz de bilgi sahibi olabilirsiniz. Oyunun nasıl olacağı, incelemeleri konusunda yeni bilgiler edindiğimizde sizlere bilgi vereceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap