1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Peugeot Sıfır Araç Kampanyası Başladı! Bu Fırsat Kaçmaz

Peugeot Sıfır Araç Kampanyası Başladı! Bu Fırsat Kaçmaz

pejo1

Son zamanlarda korona virüs tedbirleri kapsamında fabrikaların çalışmalarına ara verilmiş ve sıfır araç üretimi de neredeyse durma noktasına gelmişti. Sıfır araç sahibi olmak isteyen kullanıcılar da, bayilerde araç bulamayınca ikinci el piyasaya yöneldiler ancak durum hiç de beklenildiği gibi olmadı. Çünkü ikinci el piyasasının rağbet görmesiyle fiyatlar yükseldi ve kullanıcılar yeniden sıfır araç beklemeye başladı. Bayilerini şu sıralar sıfır araçlarıyla dolduran Peugeot, yeni bir kampanya başlattı. Bakalım Peugeot sıfır araç kampanyası neler sunuyor?

Peugeot Sıfır Araç Kampanyası Başladı

Korona virüs döneminde kullanıcıların tüm satış ve kredi işlemlerini internet sitesi üzerinden gerçekleştiren dev otomotiv firması, sıfır araç alımlarında yeni bir kampanya başlattı. Yalnızca belirli modellerde geçerli olacak kampanyayla beraber, Temmuz ayı içerisinde fırsat araçlarından birini satın alırsanız Ekim ayında ödemeye başlıyorsunuz. Şimdi alarak Ekim’de ödeyeceğiniz araç modelleri de tabii ki sınırlı tutulmuş. Peki bakalım yeni kampanya hangi araçlar için geçerli olacak?

Kampanya Hangi Araçlar İçin Geçerli Olacak?

Temmuz ayı içerisinde satın alacağınız fırsat araçlarının ödemesini, Ekim ayında başlatıyorsunuz. Fakat araçlar sınırlı olduğu için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Hafif ticari araçlar, dizel seçenekli 5008 modeli, 1.2 motor 2008 modeli ve belirli 3008 modelleri için geçerli olan kampanyada faydalanmanız için kısa sürede bayilere başvuru yapmanız gerekiyor. Eğer ikinci el piyasasını çok yüksek bulduysanız ve sıfır araç almak istiyorsanız bu kampanya tam size göre diyebiliriz.

Bayi kapsamında uygun kredi avantajları da sunan firma, tüm işlemleriniz de kısa sürede hallederek aracınızı hemen teslim ediyor. Fırsat araçlarından hedeflediğiniz bir araç varsa, ödemeye geç başlamak için hemen Peugeot bayilerine başvuru yapabilir, ekimde ödeme kampanyasından kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Siz de sıfır araç almak istiyorsanız, bayilere gecikmeyin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap