1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PES 2021 Çıkış Tarihi Oyuncuları Üzecek

PES 2021 Çıkış Tarihi Oyuncuları Üzecek

konamii

Geçtiğimiz günlerde hatırlarsanız PES 2021 hakkında çıkış iddialarını konuşmuş, oyunun Eylül ayında bizlerle buluşabileceğini söylemiştik. Firmadan gelen açıklamalar da bu olayı doğrularken, Konami tarafından yeni bir açıklama geldi. Yapılan açıklama PES 2021 çıkış tarihi ile ilgili olurken, PES tutkunlarının da bir hayli üzüleceğini söyleyebiliriz. Peki yeni oyun çıkış yapacak mı?

PES 2021 Çıkış Tarihi PES Tutkunlarını Üzecek

Son günlerde gündeme gelen oyunun çıkış tarihiyle alakalı da yeni bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde firma altyapısından gelen açıklamayla beraber her ne kadar oyunun Eylül ayında çıkış yapacağını düşünsek de, maalesef 2021 serisi çıkışını hiçbir zaman yapamayacak.

PES 2021 oyununun çıkışını yapmak yerine 2020 serisine güçlü güncellemeler getirmek isteyen ve oyunlarını daha da sevilir hale getirmek isteyen firma, 2020 serisiyle 2021 yılında da oyun severleri memnun etmeye çalışacak. Aynı zamanda PES 2021 oyunu çıkış yapsa bile yoğunluktan dolayı oyunda birçok hata bulunacaktı. Her ne kadar 2021 serisi kullanıcıları üzse de, 2022 yılı için de sürpriz bir açıklama yapıldı.

Konami Sürpriz Açıklamalarda Bulundu

Konami firmasının açıklamalarına göre 2021 serisi yerine 2020 oyununda güncellemeler ve güçlendirmeler yapılacak. Ayrıca tüm çalışmalarını PES 2022 serisinde yapmak isteyen firma bu serinin çok daha güçlü ve hatasız olabileceğini belirtiyor. Yani firma hem yeni seriyi çıkarmayacak, hem 2021 senesinde kullanıcıları memnun edecek, hem de 2022 yılına bomba gibi bir oyunla giriş yapacak.

PES oyuncuları olarak bu duruma ne kadar üzülsek de, küçük bir sabır karşısında daha güzel oyunla karşılaşacağımızı biliyoruz. Ayrıca konuyla ilgili daha önce açıklamalarda bulunan FIFA cephesi de, yeni oyununu Ekim ayında duyuracak. Bakalım Konami ekibinin bu sene eksik kalmasıyla beraber rekabet daha da kızışacak mı?

Önerilen Yazı
Harici Ekran Kartı Oyun Performansını Artırır Mı?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap