1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PES 2021 Çıkış Tarihi Bekleyenlere Müjde! Çok Yakında Geliyor

PES 2021 Çıkış Tarihi Bekleyenlere Müjde! Çok Yakında Geliyor

pes2021

PES serisine doyamayan oyun severler, yeni oyunu dört gözle beklemeye başladılar. Bu süreçte de oyunun çıkış tarihi hakkında herhangi bir fikri bulunmayan kullanıcılar için, oyunun çıkış tarihinin netleştiğini söyleyebiliriz. FIFA oyunlarından hemen önce çıkış yapmayı başaran Konami, yeni seride de bunu başaracak gibi görünüyor. Bakalım eFootball PES 2021 çıkış tarihi ne zaman?

PES 2021 Çıkış Tarihi

PlayStation ortamlarının sevilen oyunlarından olan PES serisi, bu sene 2021 oyunuyla da oyunculara merhaba diyecek. Bu zamana kadar hep FIFA serisinden önce çıkış yapmayı planlayan ve bugüne kadar bu durumu sektirmeyen Konami, yine erken davranacak gibi görünüyor. Avusturalya Sınıflandırma Kurulunun resmi internet sitesi üzerinden ortaya çıkan tarihe göre yeni oyun 15 Eylül 2020 tarihinde bizlerle buluşacak.

PES 2020 serisinin de Eylül ayında ortaya çıktığını hatırlarsak, 2021 serisinin de Eylül ayında ortaya çıkması muhtemel görünüyor. Yapılan internet sitesindeki açıklamadan sonra oyun severler daha da heyecanlandı diyebiliriz.

FIFA Serisi Yine Gecikecek

Her yıl Konami’nin FIFA serisinden önce hamle yaptığını çok iyi biliyoruz. Görünen o ki, FIFA’nın yeni serisi de 9 Ekim tarihinde ortaya çıkacak. Şirket, yaptığı duyuruyla ekim ayını işaret ederken, PES konusunda ortaya çıkan tarih ise şu an için bir söylentiden ibaret. Aynı zamanda PES 2020 kullanıcıları için de bir haber var. İddialara göre 2021 serisi ortaya çıkmadan önce, önceki sürüm büyük bir güncelleme alacak. Ancak güncellemenin neleri kapsayacağı ve boyutu tam olarak bilinmezken, oyuncuların çifte mutluluk yaşayacağını düşünüyoruz.

Şimdilik söylentiden olan Eylül tarihi, eğer bir kesinlik kazanırsa veya farklı bir gelişme yaşanırsa sizlere yeniden bilgi aktarıyor olacağız. Bakalım merakla beklenen oyun zamanında çıkış yapabilecek mi?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap