1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Pedofilleri Gösteren Site Yayına Girdi

Pedofilleri Gösteren Site Yayına Girdi

pedomap

Son zamanlarda adult siteler tabanında yayınlanan yetişkin içerikli videolar, genellikle çocukları hedef almaya başladı. Ortaya çıkan çocuk filmlerini izleyen pedofiller artık canlı harita üzerinden tek tek tespit ediliyor. Pedofilleri gösteren site yayına girer girmez tüm dünya haritasını baz alarak, çeşitli IP numaraları çıkarmayı başardı. Bu IP numaraları kırmızı bir hal aldığı zaman, IP numarası sahibinin bir pedofil olduğu ortaya çıkıyor.

Pedofilleri Gösteren Site Yayında

PedoMap adı verilen yeni uygulamaya, uygulamanın internet sitesi üzerinden de erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu ekranda göreceğiniz durumlar genellikle pedofili kullanıcılardan oluşuyor diyebiliriz. Yani çocuk temelli videolar izleyen kullanıcıların IP numarası bu sisteme düşüyor ve kişi otomatik olarak yakalanabiliyor. Ayrıca videonun ne kadar izlendiği, indirilip indirilmediği gibi durumları da rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Maalesef ilk 100 site içerisinden 16.sıraya yerleşen Türkiye de listede yer alıyor. Listenin birinci sırasında Amerika Birleşik Devletleri yer alırken, uygulamanın çocuk istismarıyla mücadele edilebilmesi için ortaya çıktığı da söylendi.

Verilere Canlı Ulaşılıyor

Canlı ve sistematik bir harita barındıran PedoMap, pedofilileri canlı bir şekilde tespit ederek kullanıcı verilerine de ulaşabiliyor. Türkiye merkezli olarak İsviçre ile beraber yürütülen uygulamayla beraber artık pornografi alanında pedofiliye yönelen kullanıcılar da anında tespit ediliyor. Tabii ki sınırı aşan kullanıcıların IP numarasından adresleri de rahatlıkla tespit edilebilir diye düşünüyoruz.

İstismara karşı uygulanan bu başarılı uygulamaya girerek siz de hangi ülkeler hangi orana sahip rahat bir şekilde görebiliyorsunuz. Bu sayede en çok pedofili kullanıcıları hangi bölgede görebiliyor, IP numaralarını da son haneleri kapalı olmak üzere görebiliyorsunuz. Son dönemlerde çocuklara yönelik tacizlerin artmasıyla beraber, umuyoruz pedofiller tespit edilir ve bir daha böyle tatsız olaylar yaşanmaz. İlerleyen günlerde yeni uygulamanın akıbetini ve başarılarını da tekrardan sizlerle paylaşacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap