1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Payitaht Abdülhamid Yeni Sezon Sürprizi Yapacak

Payitaht Abdülhamid Yeni Sezon Sürprizi Yapacak

payitaht-abdulhamid-yeni-sezon-surprizi-yapacak

TRT 1 ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Payitaht Abdülhamid, izleyicilerine yeni bir sürprizle geliyor. Bilindiği üzere ülkemizin de dahil olduğu korona virüs pandemi sorunu nedeniyle, birçok dizinin çekimlerine ara verilmişti. Payitaht Abdülhamid sezon finali bölümü de durdurulmuş, 4.sezona tamamen ara verilmişti. Son günlerde, Payitaht Abdülhamid yeni sezon ve sezon finali hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Peki sevilen dizide neler olacak?

Yarıda Kalan Bölümler Tamamlandı

Ülkemizde yaşanan korona virüs salgını nedeniyle 116.bölümde diziye ara verilirken, dizi severler bu duruma bir hayli isyan etmişlerdi. Lakin, alınan önlemler kapsamında sevilen dizinin çekimlerine 1 Haziran tarihinden itibaren devam edildi ve tüm bölümler tamamlandı. Ayrıca sezon finali de çekilen dizinin oyuncuları, bölümü tamamladıktan sonra tatile çıktı.

4.sezonun finali yapılırken, dizi severlerin akıllarına bölümlerin ne zaman yayınlanacağı sorusu gelmeye başladı. Sezon finali dahil, son sezondan kalan bölümlerin ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmezken, yeni dizinin büyük sürprizlerle devam edeceğini söyleyebiliriz.

5.Sezon Sürprizlerle Dolu Olacak

Ara verilen 4.sezonu final bölümü dahil başarıyla tamamlayan oyuncular, çıktıkları tatilden döndüklerinde harika bir sezona başlangıç yapacak. Yer alan iddialara göre 5.sezon, dizi severleri daha çok ekran başına kilitleyecek ve sürprizlerle dolu olacak.

Payitaht Abdülhamid Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Geçtiğimiz haftalarda, diziye ara verilmesiyle soğuk rüzgarlar esmeye başlamıştı. Ortaya çıkan haberlere göre dizinin 4.sezonu bittikten sonra, bir daha yeni sezonun başlangıcı yapılmayacaktı. Lakin oyuncuların ve dizinin gidişatına bakılacak olursa, 5.sezon müthiş bir dönüşe imza atacak. Güncel kadro, yeni sezon günleri ve diğer detaylar tam olarak bilinmezken yeni sezonun ne zaman başlayacağı konusunda da herhangi bir bilgi yer almadı. İlerleyen günlerde yeni sezon hakkında çalışmalar için takipte kalacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap