1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Paycell Bayram Harçlığı Veriyor

Paycell Bayram Harçlığı Veriyor

Paycell Bayram Harçlığı Veriyor

Corona virüsü sebebiyle evde kalmaya devam ettiğimiz bugünlerde bayram sevinci de içimizde kaldı. Bayram denilince aklımıza gelen şey harçlık geleneği olacaktır. Bu bayram Paycell Bayram Harçlığı Veriyor 

Hem temassız hem de kolay para transferini mümkün kılan bu teknoloji Paycell ile sunuluyor. Paycell sayesinde hem harçlık vermek isteyen büyükler, hem de harçlık toplamak isteyen küçükler sevinecek. Çok sayıda kişiden bayram harçlığı toplayan, Paycell’den topladığı harçlık tutarında hediye kazanabilecek. En fazla bayram harçlığı toplayan kişi Paycell üzerinden topladığı harçlık tutarında hediye kazanma şansına sahip olacak.

Paycell Bayram Harçlığı Veriyor

Kolay kullanımı ve güvenilir ödeme seçenekleri sayesinde her geçen gün yeni rekorlara imza atmayı başaran Paycell, bayramı evinde geçirecek olan kullanıcılara dijital harçlık isteme teknolojisi sunuyor. Paycell’in Harçlık İste/Harçlık Gönder özelliği sayesinde bu bayram ebeveyn ve akrabalardan bayram harçlığı istemek mümkün. Bayram sürecinde en fazla bayram harçlığı toplayan kullanıcıya da toplanan harçlık tutarında hediyeler verilecek.

Paycell uygulamasında bayram harçlığı toplamak artık çok kolay. Uygulamada yer alan Harçlık iste özelliğine girerek rehbere kayıtlı olan telefon numarasını seçmeniz yeterli olacaktır. Bu özelliği seçtiğiniz takdirde harçlık isteyen kişinin uygulamada yazacağı mesajla beraber istenilen istek karşı tarafa iletilecektir. Harçlık istenen kişide ise Paycell uygulaması varsa gelen bildirim üzerinden harçlık gönderebilir. Eğer uygulama yoksa, uygulamayı indirdikten sonra Para Gönder adımına tıklayarak para gönderimi yapabilir.

Önerilen Yazı
WhatsApp QR Kod İle Yeni Kişi Ekleyebileceksiniz
Yorum Yap

Yorum Yap