1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Papara Nedir? Nasıl Kullanılır?

Papara Nedir? Nasıl Kullanılır?

papara
9.7110
9.7
Papara

Online sanal para kuruluşu Papara hakkındaki görüşlerimiz..

  • Kullanım Kolaylığı 9
  • Hız 10
  • Fiyat 10

Günümüzde artık bankacılık sektörü tamamen sanal ortama taşınmış durumda. Alışverişler internetten yapılırken, online sanal cüzdanların da önemi günden güne artmıştır. Online sanal cüzdanlardan biri olan Papara kullanıcılarına yıllardır hizmet veren ve günden güne güçlenen bir platform. Bu platform ile işlem ücreti ödemeden para gönderip alabilir, ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Peki Papara nedir, hesap nasıl açılır? Kullanırken nelere dikkat etmeliyiz. Detaylar yazımızda..

Papara Nedir?

Papara, 7 gün 24 saat ücretsiz para gönderip, faturalarınızı ödeyebileceğiniz küçük bir banka hesabı işlevi gören kuruluştur. Banka veya kredi kartlarınızı riske atmadan kolaylıkla papara ile e ticaret alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Geçmişte alınan hesap ve para transferi ücretleri kaldırıldığı için artık çok daha tercih edilen bir sanal para cüzdanı haline geldi.

EFT ve havale işlemlerini de 7 gün 24 saat gerçekleştirebilmek gibi diğer avantajları da Papara’yı tercih edilebilen bir sanal para cüzdanı haline getiriyor.

Önerilen Yazı
Gelmiş Geçmiş En İyi Müzik Uygulamaları

Papara Güvenli mi?

Sanal para cüzdanları da BDDK tarafından denetlenebildiğinden dolayı Papara tamamen güvenli bir kuruluştur. Hesabınıza giriş yaparken telefonunuza SMS gelmekte, bu SMS ile giriş yapıldığından hesabınıza girilme ihtimali de yok denecek kadar az.

Papara Hesabı Nasıl Açılır?

Papara’nın internet sitesine girip, kimlik bilgilerinizi doğru bir şekilde girerek hesap açabilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra dilerseniz fiziki bir Mastercard talep etme imkanınız da var. Dilerseniz açtığınız hesabınıza diğer banka hesaplarınızdan kolayca para gönderip kullanabilirsiniz.

Bizim görüşümüzce Papara, innial cüzdan rakibi olarak çıksa da rakibini oldukça geride bırakmış durumda. Sizin Papara hakkında düşünceleriniz nedir? Yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap