1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Oppo’dan Yeni Hamle – Oppo Kablosuz Kulaklık Ortaya Çıktı

Oppo’dan Yeni Hamle – Oppo Kablosuz Kulaklık Ortaya Çıktı

oppokulaklik

Son günlerde daha farklı projelerle gündeme gelen Oppo, bu defa da kablosuz kulaklık modeliyle görüntülendi. Yeni kulaklığının görüntülenmesiyle, ortaya çıkan cesur görüntüler kulaklığı bir hayli donanımlı gösteriyor. Özellikle görüntü bakımından ele aldığımız Oppo kablosuz kulaklık aktif gürültü önleme teknolojisini de barındıracak. Bakalım yeni ürün nasıl görünüyor ve neler sunuyor?

Oppo Kablosuz Kulaklık Görüntülendi

Çin’in tasarım harikası olarak bilinen Oppo, bu defa AirPods görünümünden ayrılarak kendine has bir görüntü çizmiş. Yine tasarım ustalığını konuşturan firma ilk etapta siyah renkli bir modelle görünecek gibi. Tabii ki ortaya çıkan modelin rengi siyah olduğu için böyle düşünüyoruz. Fakat mutlaka farklı kulaklık renkleriyle de karşılaşabiliriz.

Kulaklığın ortaya çıkan görünüm ve patentinde herhangi bir detay verilmemiş. Ancak tahminlere göre Bluetooth 5.0 sürümü, bu kulaklık modelinde yer alacak. Ayrıca görünümünün yanı sıra kıvrım ve kulak içine baktığımızda, aktif olarak gürültü engelleme sisteminin kullanılacağını anlayabiliyoruz. Bunun yanı sıra yine söyleyelim ki, tasarım gerçekten cesurca.

Oppo Ürünleri Tasarımdan Kazanıyor

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz dönemlerde Oppo, yeni Enco W11 TWS kulaklığının tanıtımını yaparak çok farklı bir tasarımla karşımıza gelmişti. Tasarım konusunda da ön plana çıkan firmanın, tasarım alanında çok para kazanacağını da söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra ortaya çıkan yeni kulaklık da gayet hoş bir görüntüye sahip.

Görüntünün dışında su geçirmezlik özelliğini de barındıracak olan yeni kulaklık modeli, yine TWS modelinden ayrılmayacak. Yani tasarım ne kadar iyi olursa olsun, karşımızda göreceğimiz model TWS modeli olacak. Tabii ki şu an için özellikleri ve fiyatı konuşmak çok erken. İlerleyen zamanlarda yeni detaylar geldikçe incelemeye devam edecek ve sizlere daha detaylı bilgiler verebileceğiz. Umuyoruz ki yeni kulaklık, uygun fiyatıyla karşımıza gelir.

Önerilen Yazı
Adidas Sporcu Kulaklığı Piyasaya Çıktı – İşte Özellikler ve Fiyat
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap