1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. OPPO Akıllı TV Üretimine Başlıyor

OPPO Akıllı TV Üretimine Başlıyor

oppo-akilli-tv-uretimine-basliyor

Geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı yeni akıllı telefonlarıyla gündeme oturan Oppo akıllı TV pazarına adım atacak gibi görünüyor. Çin merkezli firmalardan birisi olan Oppo, 2020 5G yol haritasını paylaşmıştı. Paylaşılan yol haritasında atılacak adımların arasında akıllı televizyonlar da bulununca, firmanın akıllı TV pazarına gireceği artık doğrulanmış oldu.

Oppo Akıllı TV Sektörüne Adım Atacak

Ülkemizde de akıllı telefonlarıyla birçok övgü alan Oppo, ilerleyen zamanlarda yeni sektörler deneyebilir. Bileklik, akıllı telefon, akıllı saat ve daha nice ürünlerin üretimini yapan firma son olarak akıllı televizyon alanında da çalışmalara başladığını belli etti. Aynı zamanda akıllı kulaklık konusunda da son derece hassas olan firmanın, televizyon tanıtımı ve satış tarihi net olarak bilinmese de firmadan gelen bilgiler tarih tahmini yapabilmemizde olanak sağlıyor.

Oppo Akıllı Televizyonları Ne Zaman Satışa Sunacak?

Firmanın akıllı televizyon piyasasına 2020 yol haritasıyla gireceğini bildiğimiz için, muhtemelen bu yıl içerisinde cihazların tanıtımı yapılacak. Ayrıca ilk döneme yetişmeyen projelerin 2020 sonuna doğru da satışa sunulacağı biliniyor. Yani yol haritası 2020 yılını kapsadığı için televizyon fazla gecikmeden ikinci dönemde tanıtıma ve satışa hazır olacak.

5G ürünlerinin öneminden ve stratejilerinden bahseden firma, ilerleyen dönemlerde düşük ve orta sınıftaki cihazlar için 5G teknolojisini erişilebilir duruma getirecek. Yani yapılan çalışmalar sonucunda artık tüm cihazlar 5G teknolojisinden yararlanacak ve Oppo akıllı televizyonlar da buna dahil olacak.

Oppo Akıllı Televizyon Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Yeni ürünün 5G teknolojisine sahip olacağı bilinirken, 2020 yılının ikinci döneminde tanıtıma sunulacağı tahmin ediliyor. Aynı zamanda ikinci dönemde cihazın satışı da beklentiler arasında yer alırken maalesef fiyat hakkında netleşen bir durum yok. Ayrıca cihazın özellikleri ve fiyatı dahil, tanıtım zaman bile net olarak bilinmiyor.

Yalnızca akıllı televizyon piyasasında bulunmayan ve bu konuda da çalışmalar başlatan Oppo, akıllı telefon konusundaki gibi başarılı adımlar atabilirse, televizyon piyasasını da eline alabilir. İlerleyen dönemlerde firmanın çalışmalarını ve 5G teknolojisi eşliğinde attığı adımları hep birlikte takip edeceğiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap