1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Opera Tarayıcısına Dahili Twitter Uygulaması Eklendi

Opera Tarayıcısına Dahili Twitter Uygulaması Eklendi

Opera Tarayıcısına Dahili Twitter Uygulaması Eklendi

Opera 69 güncellemesiyle tarayıcı daha işlevsel hale geldi. Hemen herkesin hayatında bir kez de olsa kullandığı Opera, sürekli kendini güncellemeye devam etmektedir. Opera Tarayıcısına Dahili Twitter Uygulaması Eklendi 

Opera’nın kenar çubuğunda, WhatsApp ve Telegram gibi mesajlaşma uygulamalarının yanı sıra Facebook, VK ve Instagram gibi sosyal medya platformlarına da kolaylıkla ulaşabiliyor. Opera 69 güncellemesi, esnek özelliklerle kenar çubuğuna, Twitter uygulaması da eklendi.

Edinilen bilgilere göre Opera, Twitter’ı dahili olarak kullanıcılara sunan ilk web tarayıcı olmuştur. Bugün yayınlanan Opera 69 güncellemesiyle sosyal medya platformuna artık doğrudan tarayıcının kenar çubuğu üzerinden erişilebilmekte. Ayrıca başlangıç sayfasında yeni bir hava durumu widget’ı eklendi.

Opera Tarayıcısına Dahili Twitter Uygulaması Eklendi

Kenar çubuğuna Twitter eklenmesiyle beraber kullanıcılar, sosyal medya platformuna girebilmek için ayrı bir sekme açmak zorunda kalmıyor. Opera üzerinde Twitter’ı etkinleştirmek için kenar çubuğunun alt kısmında yer alan üç noktalı simgeyi tıklayarak Messenger bölümünden Twitter’ı seçmeniz yeterli. Hemen ardından kenar çubuğunda yer alan Twitter simgesi görünecek ve oradan da Twitter hesabınıza giriş yapabileceksiniz.

Opera genellikle diğer büyük tarayıcılarda bulunmayan benzersiz özellikler sunmakta. Tarayıcıda yerleşik bir reklam ve izleyici engelleyici, ücretsiz VPN, Kripto Cüzdan ve entegre sosyal medya uygulamaları gibi özellikler yer almakta. Opera 69’un yeni özelliklerini öğrenmek ve deneyimlemek için Opera tarayıcısını indirebilirsiniz. Yeni güncellemeler olduğu takdirde sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.

Önerilen Yazı
Google Play Store Zararlı Uygulamalar Yayından Kalkıyor – Bu Uygulamaları Silin!
Yorum Yap

Yorum Yap