1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Tropico 6 Önümüzdeki Hafta Steam’de Bedava! Kod İçin Tıklayın!

Tropico 6 Önümüzdeki Hafta Steam’de Bedava! Kod İçin Tıklayın!

2020-07-04_09-59-32
1

Tropico 6 oyununu sevmeyen çok az kişi vardır. Özellikle simülasyon oyunları ile aranız iyiyse bu oyunla ilgili söyleyecek çok fazla şey var. Tropica 6 oyunu önümüzdeki hafta steam üzerinde ücretsiz olarak sunulacak. Şu anda Steam yaz indirimleri ile birlikte %40 indirimle satışa sunulan oyun için sınırlı süreliğine oyunu indirebileceksiniz.

Steam tarafından ücretsiz olarak sunulan oyunlar için hafta boyunca kolaylıkla indirilebiliyor. Steam tarafından bu hafta sonu gelecek olan ücretsiz oyun için Steam Database tarafından bir açıklama yapıldı. Onlara göre bu hafta gelecek olan ücretsiz oyan Tropico 6 oyunu oluyor. Ücretsiz olarak gelecek olan oyun bir seri oyunu ve bu serinin devamı olarak karşımıza çıkıyor.

Tropico 6 oyunu nasıl bir oyundur?

Aslında simülasyon ve şehir kurma tarzında belki de en önemlilerinden biri olan bu oyun için geçen yılın Mart ayında piyasaya sürüldüğünü söyleyebiliriz. Oyunda bir amaç var ve lider olmak. Bu konuda da Tropico bölgesini yönetmeniz gerekiyor. Bu konuda nasıl lider olacağınız ve ne şekilde kararlar alacağınız da tamamen size kalmış bir konu.

Bugüne kadar pek çok oyuncu ve eleştirmen tarafından yorumlanan bu oyun için hemen hemen hepsi tam puan verdi diyebiliriz. Oyun metacritic üzerinden 78 puan alırken genel forumlarda da yüksek puanlarla kendini tanıttı diyebiliriz. 4 ayrı ek paket ile sunulan bu oyun için yapılacak işlemler çok basit aslında.

Oyunlardaki indirimler yakında bitecek!

Hızlı bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilir ve sizler de kendinize dair bir şehir yönetimi işine girebilirsiniz. Liderlik vasfınızın olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle bu oyunlara bir göz atmayı deneyin. Bu durum sizinle ilgili olarak da hızlı bir çalışma yaratıyor. Aşama aşama olarak ön plana çıkan bu oyunu indirmek için 9 Temmuz 20.00 tarihinden itibaren başlıyor ve 2 Temmuz 23.00 tarihine kadar devam ediyor.

Ücretsiz olarak oynanabilecek olan bu oyun için yapılacak şeyi online olarak kullanabilirsiniz. Şu sıralar ücretli şekilde satılan oyun 99 TL den 59,40 TL bandında bir fiyata düşmüş. İndirim kapsamında bu şekilde satışa sunulan oyun, indirimlerden faydalanarak bu fiyatlara kadar düşürüldü. Şimdiden keyifli oyunlar diliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap