1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Online Hesap Açabileceğiniz Bankalar

Online Hesap Açabileceğiniz Bankalar

banka

Koronavirüsün dünya çapında etkisini gösterdiği bu dönemlerde, online bankacılık sektörü bizim için büyük bir ihtiyaç haline geldi. Virüs tehdidinden korunmak için bankaya gitmek yerine bütün işlemlerimizi online olarak gerçekleştiriyoruz. Peki hesap açma işlemlerini de bankaya gitmeden gerçekleştirebilir miyiz? Bu sorunun cevabı bazı bankalarda mümkün. Peki bu bankalar hangi bankalar? Online hesap açabileceğiniz bankalar listemiz yazımızın devamında.

Bankalardan Online Hesap Aç

Bankalardan günümüzde online hesap açmak hiç olmadığı kadar kolay. Basit bir uygulama indirerek ya da internet üzerinden başvuru formunu doldurarak bankalardan hesap açmak rahatlıkla mümkün. Peki bu bankalar hangi bankalar? Gelin sizi listemize alalım.

Enpara Online Hesap Aç

QNB Finansbank bünyesinde olan bu mini-banka’dan hesap açmak çok kolay. Enpara.com adresine giderek hem vadesiz hesap, hem vadeli hesap hem de kredi kartı başvurusu kolaylıkla yapabilirsiniz. Enpara ile havale ve eft işlemlerinin ücretsiz olduğunu unutmayın. Başvuruyu yaptığınız zaman, bankacı işlemi adresinize gelip Enpara’yı tanıtarak tamamlar. Bu bankadan hesap açtığınız zaman QNB Finansbank bünyesinde bir hesap açacağınızı unutmayın.

Önerilen Yazı
Venue Nedir? Facebook Venue Nasıl Kullanılır?

Yapı Kredi Bankası Hesabı

Hepimizin bildiği Yapı Kredi Bankası hesabı açmak da çok kolay. Yapı Kredi Bankası’nın banka kartı olan TLCARD’ı almak için App Stre ya da Google Play Store üzerinden ”Yapı Kredi Mobil” uygulamasını indirmek yeterli oluyor.

TEB Bankası Hesabı

TEB Bankası üzerinden online hesap açmak ”CEPTETEB” uygulaması ile mümkün. Bu uygulamayı App Store ya da Google Play Store üzerinden indirip TEB hesabınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Bu uygulamada da Havale ve Eft işlemleri ücretsiz.

Peki sizler hangi bankayı tercih ediyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum olarak bekliyoruz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap