1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. OnePlus Z Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

OnePlus Z Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

oneplus-z-ozellikleri-ve-cikis-tarihi-belli-oldu

Geçtiğimiz haftalardan itibaren farklı sızıntılarla karşımıza çıkan OnePlus Z modelinin, son olarak videosu da sızdırılmıştı. Hal böyle olunca sızıntı haberleri gelmeye başladı ve son olarak cihazın özellikleri ve çıkış tarihi de belli oldu. Uzun zamandan beri merakla beklenen OnePlus Z özellikleri beraber inceleyeceğiz.

OnePlus Z Özellikleri Sızdırıldı

Gündeme düşen son sızıntı haberlerine göre cihazın tüm özellikleri artık biliniyor diyebiliriz. Öncelikle yeni cihazın ekranına bakacak olursak bizleri 6.5 inç boyutunda bir S-AMOLED ekranın karşıladığını görebiliriz. Ayrıca ekranın üzerinde 16 Megapiksel kalitesinde delikli bir selfie kamerasının yer alması, beklentiler arasında.

Cihazın arka kısmına baktığımız zaman üçlü bir kamera kombinasyonuyla karşılaşıyoruz. 48 Megapiksel ana kameraya 12 Megapiksel geniş açılı kamera ve 13 Megapiksel telefoto özelliği bulunan kamera eşlik ediyor.

OnePlus Z Donanım Özellikleri

Yeni cihazın kasasına baktığımızda hemen aklımıza kamera özellikleri geliyor. Kamera özelliklerini inceledikten sonra biraz da donanım özelliklerini inceleyebiliriz. OnePlus Z modelinde Qualcomm Snapdragon 765G işlemci gücü bulunacak. Ayrıca model hem 8 GB RAM hem de 12 GB RAM gücüyle karşımıza geliyor. 128 GB ve 256 GB dahili depolama seçenekleri bulunan cihazın 4.000 mAh gücünde bataryası bulunacak.

Son olarak cihazın işletim sistemine baktığımızda, izlenimlere göre sistemin Android 10 olacağı biliniyor. Bunun yanı sıra cihaz mavi, beyaz ve siyah modellerle de karşımıza gelebilir. Tüm bu özelliklerin yanı sıra, cihazın tanıtım tarihi de netleşti.

OnePlus Z Tanıtım ve Çıkış Tarihi

Amiral gemisi seviyelerine göre muhteşem özellikler barındıran OnePlus Z modeli için, çıkışıyla alakalı birçok söylenti vardı. Bugüne kadar gelen söylentilere göre Temmuz ayının ikinci haftasında cihazın tanıtımı ve çıkışı yapılacak. Cihazın tanıtım ve çıkış tarihi bile tam net bilinemezken, fiyatı hakkında da bu zamana kadar bir bilgi yer almadı. İlerleyen zamanlarda geriye kalan özellikleri, net çıkış tarihini ve fiyatını da takip ederek öğrenebileceğiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap