1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. OnePlus Uygun Fiyatlı Telefonlar Konusunda Damga Vuracak

OnePlus Uygun Fiyatlı Telefonlar Konusunda Damga Vuracak

nord

Bu yıl hep uygun fiyatlı modellerle görünen ve fazlasıyla iddialı modellerle gövde gösterisi yapan OnePlus, gerçekten de uygun fiyatlı telefonlar konusunda damga vuracak gibi görünüyor. Kısa zamanda akıllı cihazlarını pazara sunan ve başarılı satışlar yapan firma, bu defa Nord modeli üzerinde çalışıyor. Bir kısım özellikleri ve tanıtım tarihi belli olan cihazın detaylarını sizin için inceledik. Bakalım OnePlus uygun fiyatlı telefonlar serisine bağlı olan Nord nasıl görünecek?

OnePlus Uygun Fiyatlı Telefonlar – Nord Geliyor!

Son zamanlarda fiyatların yüksek olmasıyla beraber yeni nesil amiral gemilerini de alamayacağız gibi görünüyor. Bu aşamada da son zamanlarda başarılı çalışmalar yapan OnePlus imdadımıza yetişiyor diyebiliriz. Yeni Nord modelinin özelliklerine baktığımızda karşımızda Snapdragon 690 işlemci gücünü görüyoruz. Ayrıca 8 GB RAM gücüne sahip olacak modelin, ek olarak bir de 6 GB RAM versiyonunun çıkması bekleniyor.

Cihazın işlemci konusunda da farklılıkları olabilir. İlk etapta 690 serisiyle gündeme gelen cihaz 765G işlemci gücünü kullanabilir ve 5G teknolojisini de içerisinde barındırabilir. 90 Hz ekran yenileme hızıyla gelmesi beklenen modelin maalesef kamera özelliklerini hala öğrenebilmiş değiliz.

OnePlus Nord Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Yeni modelin özellikler tam belli olmadığı için kesin bir fiyat tahmini yapamasak da, ülkemizde bu telefonun 2.000 TL civarına satılacağını düşünüyoruz. Kamera özelliklerinin de çok güçlü olması beklenen modelin 21 Temmuz tarihinde de tanıtılması bekleniyor. Yani yaklaşık 1 hafta sonra cihazın tüm özelliklerini ve Avrupa fiyatını görebileceğiz. Eğer cihazın Avrupa fiyatı ortaya çıkarsa, ülkemizdeki fiyatı konusunda da daha sağlıklı tahminler yapabiliriz. Bakalım yeni model, fiyatıyla ve özellikleriyle kullanıcıları memnun bırakabilecek mi? Bu konu hakkına sizlerden de detaylı yorumlar bekliyor, yorumlarınızı önemsiyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap