1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro Türkiye’de Satışa Çıktı!

OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro Türkiye’de Satışa Çıktı!

onaplus

Akıllı telefon piyasasını sallayan ve geçtiğimiz ay tüm ilgileri üzerine çekmeyi başaran OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro modelleri detaylıca tanıtılmıştı. Bu süre zarfında da cihazın Türkiye fiyatı bekleniyordu. Henüz fiyatları belli olmayan ve uzun bir süre beklediğimiz cihaz Türkiye’de satışa çıktı. Bakalım cihazlar, ne gibi özelliklerle ve hangi fiyat etiketiyle satılacak?

OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro Özellikleri

Yeni cihazların Türkiye satış fiyatlarına geçmeden önce, özelliklerini bir kez daha hatırlayalım. Öncelikle her iki modelin de işlemci gücüne baktığımız zaman gerçekten de güçlü bir değerle karşılaşıyoruz. Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisinden gücünü alan cihaz 8 GB / 12 GB RAM seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda 128 GB / 256 GB dahili depolama alanı barındıran cihazlardan standart olanı 6.55 inçlik ekran boyutuna ve 1080 x 2400 piksel çözünürlüğe sahip. Aynı zamanda OnePlus 8 Pro modelinde de ekran büyüklüğü 6.78 inç olurken, ekran çözünürlüğe de 1440 x 3168 piksel seviyelerinde.

Yeni OnePlus Serisinin Türkiye Fiyatı

Geçtiğimiz haftalardan beri kutu açılışları yapılan ve detaylı şekilde incelenen cihazın, Türkiye satış fiyatı da belli oldu. OnePlus Türkiye Garantili ibaresiyle karşımıza çıkan modellerden standart olanı 8.999,90 TL fiyat etiketine sahip. Aynı zamanda cihazın Pro modeli de 9.999,90 TL fiyat etiketine sahip. Yani iki cihaz arasında 1.000 TL’lik bir fark bulunuyor.

Özellikle RAM yüksekliği nedeniyle oyuncular tarafından da tercih edilecek yeni cihazın fiyatlarının belli olmasıyla beraber, birçok kullanıcı fiyatı abartılı bulmaya başladı. Lakin bir ofis çalışanının veya herhangi bir oyuncunun işlerini rahatlıkla görebilecek cihazın fiyatı bize gerçekten de çok uygun geldi. Fiyat konusunda sizin de görüşleriniz veya yorumlarınız varsa, onları da okumak isteriz. Sizce yeni cihazlar, bu fiyatı hak ediyor mu?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap