1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. OnePlus 7T’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

OnePlus 7T’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

OnePlus-7T-nin-cikis-arihi-aciklandi

OnePlus 7T ‘nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Oneplus modelleri ile karşımıza çıkmaya devam eden marka, telefon üretimi konusunda akıllı telefon piyasasına ciddi bir artı sağlamaya devam ediyor. Peki ama telefonun özellikleri nedir? Nasıl çalışma yapılıyor? Gelin ve hepsini kendi içinizde ön plana çıkarmaya başlayın. Bugün resmî hesaplarda paylaşılan afişe göre OnePlus 7T , 26 Eylül’de piyasaya sürecek.

One plus markası, telefon dünyası ile ilgili akla gelen her yeni düşünceyi ve farklılığı ön plana çıkarmaya tüm hızıyla devam ediyor. Güncel modeller ve bütün yeni tasarımlar için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Süreç o kadar hızlı ilerliyor ki, telefon piyasasında gerçekten şimdiden rekabet süreçleri başlıyor. Bu yüzden hem daha renkli, hem de daha farklı bir ayrıntıya yakalanabiliyoruz. Sizin Afişte Hindistan, Kuzey Amerika ve Avrupa için OnePlus 7T lansman tarihleri ayrıntılarıyla yer alıyor. OnePlus 7T, Kuzey Amerika’da 26 Eylül saat 10.30’da piyasaya sürülecek.

OnePlus 7T’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Cihaz, aynı gün 19.00’da Hindistan’da tanıtılacak. Avrupa’daki lansman tarihiyse 10 Ekim olarak belirlenmiş durumda. Hindistan’da gerçekleşecek olan etkinlik, “Hindistan OnePlus Lansman Etkinliği” olarak isimlendirildi. Bunun nedeni ise büyük bir ihtimalle şirketin OnePlus 7 ile birlikte OnePlus TV’yi tanıtacak olması. Kuzey Amerika’da gerçekleşecek etkinliğin “Kuzey Amerika OnePlus 7T Gösterimi” şeklindeki lansman başlığı ise OnePlus 7 Pro’nun ABD’de lanse edilebileceği yönündeki söylentileri doğrulamış oldu.

Hindistan’daki lansman, sadece OnePlus TV ve OnePlus 7T tanıtımı için olabilir. Şirket, T serisi için ilk kez Pro modelini piyasaya sürüyor; bu sebeple de lansmanın OnePlus TV’nin gölgesinde kalmasını istemeyebilir. 7T serisinin akıllı telefon piyasasına nasıl bir heyecan katacağını önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Yeni nesil tasarımlar ile kendini sürekli bize duyuran markalardan olan Oneplus, hem teknolojik alt yapıları hem de güncel yazılım destekleri ile unutulmaz bir seçenek sağlamaya devam ediyor. Amacımız bu konularda çok daha aktif ve yenilikçi bir dilde hizmetlerin ön plana çıkmasını sağlamak olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve aşama aşama ilerleyen her bir fırsatı incelemeye başlayın. İhtiyaçlarınıza dair kampanyalar zamanla ön plana çıkacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap