1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Nokia Katlanabilir Telefon Çalışmalarını Sürdürüyor

Nokia Katlanabilir Telefon Çalışmalarını Sürdürüyor

nokia-katlanabilir-telefon

Yaşadığı talihsiz dönemleriyle bir süreliğine çöküş yaşayan Nokia, yepyeni bir hamlesiyle markasını canlandırabileceğini düşünüyor. Bu yıl piyasaya sürebilmek için katlanabilir telefon hamlesinde bulunan Nokia, hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Peki Nokia katlanabilir telefon hamlesi nasıl gerçekleşecek, içerisinde neleri barındıracak?

Nokia Katlanabilir Telefon Çalışmalarına Devam Ediyor

Telefon piyasasında uzun zamandır görünmeyen ve istenmeyen nedenlerden dolayı çöküş devri yaşayan Nokia, yeni telefon çalışmalarına devam ediyor. Güvenilir bir kaynaktan alınan bilgilere göre çalışmalar devam ediyor ancak cihazın ne zaman piyasaya sürüleceği henüz bilinmiyor. Nokia Anew, bugüne kadar Nokia telefonlar hakkında güvenilir bilgiler vermekten çekinmedi ve katlanabilir telefon iddiasını da Nokia Anew Twitter hesabıyla duyurdu.

Nokia’dan Özgün Tasarım Bekleniyor

Nokia Anew tarafından yayımlanan Twitter duyurusuna göre, cihazın hangi nitelikleri taşıyacağı anlaşılamıyor. Ancak çalışmaların uzun süreceği belirtildiği için, Nokia altyapısından çıkacak yeni bir özgün tasarımla karşı karşıya gelebiliriz. Bu nedenle cihazın tam olarak niteliklerini, özelliklerini ve tüm bilgilerini öğrenebilmek için gelecek yılı bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Nokia Tanıtım Gününü Bekleyebilir

Nokia, yeni cihazının çalışmalarını adet sır gibi saklıyor diyebiliriz. Ufak sızıntılarla açığa çıkan yeni telefonun tanıtılması için gelecek yılı bekleyeceğiz gibi görünüyor. Gelecek yılda bile tanıtılsa bile, cihazın sıradan bir günde tanıtılmayacağının da altını çizelim. Nokia katlanabilir telefon modelini büyük bir ihtimalle MWC 2021’de gün yüzüne çıkaracak.

Nokia, yeni cihazının çalışmasını bitirdikten sonra muhtemelen 5G teknolojisiyle de ilgilenecek. Akıllı cihazların ve hızın anahtarı olarak görünen 5G teknolojisi, Nokia tarafından daha da geliştirilecek mi, bunu da ilerleyen zamanlarda görebileceğiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap