1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. No Man’s Sky, Yeni Geniş Çaplı Güncellemesine Kavuşuyor

No Man’s Sky, Yeni Geniş Çaplı Güncellemesine Kavuşuyor

No Man's Sky

Hello Games firmasına ait No Man’s Sky oyununa bir güncelleme geleceğini açıkladı. The Beyond adıyla gelecek güncelleme oyuncularını sevindirecek gibi.

İlk çıkışı ile oyuncularını büyük bir hayal kırıklığı yaşatan No Man’s Sky, oyuncularına kendini affettirmeye çalışıyor. Çıkış tarihinden sonra oyunu yavaş yavaş ilk başlarda insanların umutla beklediği haline çevirmeye çalışan Hello Games son bir güncelleme ile hedefine biraz daha yaklaşmayı umuyor.

No Man's Sky

No Man’s Sky’ın  kendini geliştirme çalışmaları devam ediyor. Beyond güncellemesi, 14 Ağustos’da çıkması ile beraber oyuncular tarafından bedava olarak erişilebilir olacak. Bu güncelleme ile beraber gelecek özelliklerden biri No Man’s Sky Online olacak bu oynanış seçeneği ile beraber yeni bir çok oyunculu tecrübe yaşatmayı amaçlıyor.

Oyunun bu hali genel olarak beraber oyun oynama isteğini uyandırmayı amaçlıyor. Daha kolay bir şekilde oyun içi buluşup yeni maceralara birlikte çıkma seçeneğini de bizlere sunuyor. VR dünyasına da adım atmanıza izin veren bu yeni güncelleme ile PC ve PS4 platformlarınızda No Man’s Sky’ın kendine has evrenine giriş yapabileceksiniz.

No Man's Sky

No Man’s Sky’ın söz verdikleri versiyonuna getirme çabalarının bir parçası olan The Beyond güncellemesi oyunun çıkacak 7. güncellemesi olacak. Geçen sene çıkan güncelleme ile oyuncularını şaşırtan Hello Games bu sene de çıkaracağı güncelleme ile bunu hedefliyor gibi.

Gene yakın tarihlerde çıkardıkları genişleme paketi ile oyuna bir çok yeni biyom eklendiğini biliyoruz. Hello Games gerçek anlamda zor zamanlar geçirdiğini açıkladığı toplantıda neden artık kelimelerin oyuncularına bir şey ifade etmediğini anlamış olsa gerek ki kendilerini tamamıyla oyunun gelişimine adadıklarını görüyoruz.

 

 

 

Yorum Yap