1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Nintendo, Gamescom 2019 İçin Hazırlıklarını Paylaştı

Nintendo, Gamescom 2019 İçin Hazırlıklarını Paylaştı

maxresdefault (2)

Gamescom 2019 çok yakında sevenlerine kapılarını açacak. Nintendo da kendi hazırlıklarını paylaştığı bir haber yayınladı.

Açıldığından beri oyun severler için bir vaha haline gelen Gamescom yakın zamanda başlayacak bunun üzerine de büyük firmalar Gamescom 2019 için yaptıkları hazırlıkları bildirmeye başladı. Bu bilgiler den elimize ilk ulaşanlardan biride Nintendo oldu.

Gamescom 2019 Nintendo Programı:

  • Luigi’s Mansion 3
  • The Legend of Zelda: Link’s Awakening

  • The Witcher 3

  • Astral Chain

  • Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

  • Dragon Quest 10 S: Echoes of an Elusive Age

Gamescom 2019

Nintendo kendi sunum alanının da olan izleyicileri için baya tatmin edici bir liste paylaşmış gibi duruyor. Özellikle de büyük bir heyecanla beklenen Witcher 3 oyunu insanlara beklemek için bir sebep veriyor gibi.

Her ne kadar yeni oyunlar tarafından heyecanlı olsak da bazı Nintendo sevenlerin bekledikleri tek oyun Super Smash Bros. Sınırsız bir aksiyon ve yarışma oyunu olan bu oyun neredeyse katılımcıların gelme sebebi haline gelmiş durumda.

Gamescom 2019 22 Ağustos da katılımları başlayacak ve kapılar oyunculara açılacak. Nintendo’nun sunumu ise aynı gün öğleden sonra yayınlanacak gibi duruyor. Nintendo aynı zamanda Ekim ayında yapılacak olan  Ultimate World Challenge Cup’a katılmak için de mücadele edişini izleyeceksiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap